Predavač, Bratislava Mierová 317/14

COOP Jednota

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
750€ základná zložka mzdy, motivačný príspevok pri splnení plánu MOO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pred začatím času predaja pracovisko pripraviť na zverenom úseku, tak, aby predajne priestory boli čisté, tovar prehľadne a vkuse uložený do obchodného zariadenia a riadne označený cenovkami. Po celý predajný čas udržiavať vzorný poriadok, čistotu v predajni, v skladoch, ako aj v iných miestnostiach, resp. Vonkajší poriadok a čistotu okolia predajne,
- zdvorilo sa správať k spotrebiteľovi, ponúkať tovar podľa jeho požiadavky, podať vysvetlenie o jeho akosti, cene, a pod.
- oboznámiť spotrebiteľa s pravidlami používania predávaného tovaru ak ide
o nový výrobok, prípadne používanie resp. spracovanie daného výrobku
usmerňujú technické normy,
upozorniť vedúceho na požiadavky a želanie občanov, ktoré nemohli byť uspokojené pri nákupe, navrhnúť nové riešenia s cieľom skvalitnenia ponúkaných služieb,
tovar predávať v čistej váhe, správnej miere, príslušnej akosti a úprave za platné maloobchodné ceny,
pri predaní tovaru dodržiavať hygienické predpisy, zúčastňovať sa na školení
o základných pravidlách hygieny, požiarnej ochrany a bezpečnosti pri práci,
v záujme ochrany družstevného majetku dozerať na tovar vystavený v predajných priestoroch, riadne hospodáriť so zverenými prostriedkami, strážiť a ochraňovať majetok SD pred poškodením, stratou, zničením a zneužitím,
- okamžite nahlasovať vedúcemu akékoľvek nedostatky súvisiace s činnosťou
predajne,
- zúčastňovať sa súčtu docielených denných tržieb a ich správnosť potvrdzovať podpisom,
- zúčastňovať sa inventúr, preceňovacích akcii, resp. ďalších akcii nariadených ústredím družstva,
- prísne dodržiavať pokyny k vykonaniu pokladničných operácii na predajni vydaných ústredím družstva,
- sledovať predajnosť jednotlivých druhov tovaru, najmä pred zabalením zistiť či zaplatený tovar aj v skutočnosti splna kvalitatívne podmienky,
- venovať pozornosť obrátkovosti tovarových zásob z hľadiska množstva, predajnosti,
a zásad dodržania garančnej lehoty,
- venovať pozornosť reklamáciám, poznatkom a návrhom podávané spotrebiteľmi a tieto tlmočiť vedúcemu predajne,
- poskytovať odborné rady spotrebiteľom pri nákupe tovaru, súčasne s predaným tovarom vydať doklad o jeho zaplatení, resp. vydať záručný list pri výrobkoch.

- motivačný príspevok pri splnení plánu MOO
- stravné lístky i počas čerpania RD
- doplnkové dôchodkové poistenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, potravinárstvo

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Lívia Vontszemüová
Tel.: +421907818192
E-mail: poslať životopis
ID: 3615781  Dátum zverejnenia: 7.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€ základná zložka mzdy, motivačný príspevok pri splnení plánu MOO