Obchodný referent pre správu maloobchodného reťazca

COOP Jednota

Miesto práce
Bajkalská 25, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2024
1 500 - 1 650 EUR/mesiacnástupný plat je 1 500 EUR brutto mesačne, po úspešnom ukončení skúšobnej doby zvýšenie platu na 1650 EUR brutto plus osobitné odmeny za realizáciu interných školení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

COOP Jednota prevádzkuje viac ako 2000 predajní, ktoré sú zaradené do maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET.
Hľadáme človeka z prostredia maloobchodu, prioritne potravín, ktorý sa rozumie merchandisingu, category manažmentu a má chuť riešiť pracovné záležitosti vyžadujúce praktický a kreatívny prístup s viditeľnými výsledkami.
Náplň práce tvorí:
- sledovanie obchodnej stratégie maloobchodného reťazca v definovaných oblastiach, predovšetkým v oblasti, merchandisingu, dizajn manuálu, category manažmentu
- spracovávanie reportov a analýz definovaných ukazovateľov činností reťazca, návrhov riešení na zvyšovanie efektívnosti
- príprava a realizácia rokovaní správnej rady vybraného formátu maloobchodného reťazca, zodpovednosť za koordináciu a plnenie cieľov vyplývajúcich z rokovaní
- realizácia konzultačných návštev prevádzkových jednotiek, vyhodnocovanie ich stavu podľa stanovených kritérií
- participácia na projektoch v oblasti správy reťazcov, úzka spolupráca s odborom nákupu a prevádzkovými jednotkami
- realizácia interných školení pre zamestnancov skupiny COOP Jednota

Pracovnú pozíciu obsadzujeme na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Ponúkame:
- príjemné pracovné prostredie
- podporu v pravidelnom odbornom vzdelávaní a priestor na profesionálny rozvoj
- plne hradené kurzy anglického jazyka realizované v rámci pracovnej doby
- služobný mobil a notebook
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- 2 dni zdravotného voľna
- doplnkové dôchodkové sporenie
- interné firemné podujatia
- istotu interne spravodlivého a transparentného systému odmeňovania
- polročné a koncoročné odmeny podľa jasných interných pravidiel
- prácu pre lídra na trhu s potravinami a jedného z najväčších zamestnávateľov na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Očakávame a oceníme:
- oceníme pracovnú skúsenosť na pracovnej pozícii s obdobnou náplňou práce v oblasti maloobchodu, ideálne v potravinách (napr. vedúci predajne, category manažér, špecialista obchodu a pod.)
- znalosti z oblasti merchandisingu a category manažmentu, aktuálnej situácie na trhu s potravinami
- ochotu cestovať, aktívne šoférovanie je nevyhnutnosť
- prirodzenú schopnosť prezentovať
- samostatnosť a systematickosť pri organizácii svojej práce s ohľadom na tím
- schopnosť analyzovať a vidieť veci v súvislostiach
- praktickosť a kreativitu pri hľadaní a navrhovaní riešení

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Kinderová
Tel.: +421258233233
E-mail: poslať životopis
ID: 3576133  Dátum zverejnenia: 13.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac