Účtovníčka/ účtovník - junior

COOP Jednota

Miesto práce
Bajkalská 25, Bratislava
Termín nástupu
10.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda pri nástupe 840 EUR plus 30% pohyblivá zložka pri splnení ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Hľadáme odborne zdatného človeka, ktorého baví účtovnícka práca a má chuť na dennej báze riešiť pracovné záležitosti vyžadujúce presnosť, dôslednosť a zodpovedný prístup.
Náplň práce tvorí:
- účtovanie pohybov spojených s pokladňou
- zabezpečenie vkladov a výberov z banky
- vystavovanie službových faktúr (napr. za prenájom apartmánov a zasadačiek)
- zabezpečenie prípravy a zúčtovanie zahraničných pracovných ciest
- zabezpečenie obsluhu parkovacích automatov – výber alebo dopĺňanie hotovosti,
uzávierka a účtovanie pohybov v IS
- zodpovednosť za agendu nákupných poukážok – príjem, výdaj, fakturácia, zálohové
faktúry, zmluvy
- spracovanie podkladov na vyúčtovanie PHM
- odsúhlasenie saldokonta súkromných osôb
- vykonávanie inventarizácie majetku a záväzkov v súlade s vnútropodnikovými
predpismi.
Pracovnú pozíciu obsadzujeme na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Ponúkame:
- príjemné a trendy pracovné prostredie
- podporu v pravidelnom odbornom vzdelávaní a priestor na profesionálny rozvoj
- plne hradené kurzy anglického jazyka v rámci pracovnej doby
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- 2 dni zdravotného voľna
- doplnkové dôchodkové sporenie
- pracovný čas poskytujúci priestor pre osobný život (work-life balance)
- tímbildingy a ďalšie firemné podujatia
- istotu interne spravodlivého a transparentného systému odmeňovania
- polročné a koncoročné odmeny podľa jasných interných pravidiel
- práca pre lídra na trhu s potravinami a jedného z najväčších zamestnávateľov na Slovensku

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.2.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Fakturácia - expert
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Očakávame a oceníme:
- 2 roky praxe na pracovnej pozícii s obdobnou náplňou práce
- aktívnu znalosť príslušných právnych noriem a predpisov z oblasti účtovníctva a daní
- samostatnosť a systematickosť pri organizácii svojej práce s ohľadom na tím
- ochotu komunikovať a spolupracovať s ľuďmi iného zamerania
- schopnosť rešpektovať ľudí v tíme

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 100 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 10 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo
Bajkalská 25
827 18 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Karina Capáková
Tel.: 02/58 233 233
E-mail: poslať životopis
ID: 3569049   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda pri nástupe 840 EUR plus 30% pohyblivá zložka pri splnení ukazovateľov