Asistentka - pre centrálu v Bratislave na kratší pracovný čas

COOP Jednota

Miesto práce
Bajkalská 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
17.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
435 - 500 EUR/mesiacnástupný plat 500 EUR brutto, po úspešnom ukončení adaptačného procesu (skúšobnej doby) zvýšenie platu o 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívneho a zároveň rozvážneho človeka, ktorý by rád pracoval v komunikačnom uzle firmy. Jeho prednosťou by mala byť časová flexibilita, profesionálna komunikácia v každej situácii, schopnosť stanovovať si priority s ohľadom na aktuálne požiadavky a organizovať si prácu tak, aby stíhal všetko potrebné.

- pracovný pomer bude uzatvorený na kratší pracovný čas
- práca na 8 hod. denne s tým, že dohodneme konkrétny počet dní v týždni podľa vopred dohodnutého pracovného harmonogramu od pondelka do piatku

Náplň práce tvorí:
- komunikácia s internými a externými zákazníkmi, obchodnými partnermi
- vybavovanie, evidencia a správa pridelenej písomnej agendy a príslušných dokumentov, vybavovanie korešpondencie
- organizácia a technické zabezpečovanie porád, stretnutí (privítanie, občerstvenie, príprava materiálov na rokovanie a pod.)
- spracovanie podkladov pre zúčtovanie finančných nákladov zo služobných ciest
- spravovanie zákazníckeho servisu, prerozdeľovanie zákazníckych podnetov a pripomienok kompetentným zamestnancom, sledovanie ich riešení
- zabezpečovanie pridelených administratívnych a správnych úkonov v externých inštitúciách

Ponúkame:
- príjemné a trendy pracovné prostredie
- príležitosť na zlepšovanie úrovne anglického jazyka prostredníctvom interných kurzov v rámci pracovnej doby plne hradených zamestnávateľom
- priestor a podporu v ďalšom profesionálnom rozvoji
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- doplnkové dôchodkové sporenie
- tímbildingy a ďalšie firemné podujatia
- istotu interne spravodlivého a transparentného systému odmeňovania
- stabilnú prácu pre lídra na trhu s potravinami a jedného z najväčších zamestnávateľov na Slovensku

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.5.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame a oceníme:
- vysokú úroveň a kvalitu ústneho a písomného prejavu
- dôslednosť pri zabezpečovaní každodenných činností
- samostatnosť a systematickosť pri organizácii svojej práce s ohľadom na tím
- schopnosť spolupracovať a rešpektovať ľudí v tíme

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 100 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 10 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo
Bajkalská 25
827 18 Bratislava
ID: 3559429  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 435 EUR/mesiac