Predavač - pokladník (Dolný Ohaj)

COOP Jednota

Miesto práce
Dolný Ohaj
Termín nástupu
01.12.2018 0:00
Mzdové podmienky (brutto)
590,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* pracuje s elektronickou registračnou pokladňou,
* pracuje za obslužným pultom,
* poskytuje zákazníkom potrebné informácie a poradenstvo,
* vykladá tovar a označuje ho správnou cenovkou,
* kontroluje záručné lehoty a kvalitu predávaného tovaru.

* práca bez sprostredkovateľských agentúr,
* príplatky za prácu v sobotu a nedeľu,
* po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie,
* príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu,
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
* sociálna výpomoc pri náročných životných situáciách,
* príspevok na stravovanie,
* príspevok na kultúru a šport,
* odmeny a ocenenia pri príležitosti životných a pracovných výročí,
* možnosť využívať benefity vernostného programu,
* mimoriadne odmeny,
* spoločné kultúrne a športové aktivity.

Uchádzači sa môžu informovať osobne na ústredí COOP Jednoty Nové Zámky, SD (Hlavné nám. 6, Nové Zámky - odd. personalistiky) alebo telefonicky na číslach: 035 69 21 408, 0908 770 539.

Záujemcovia môžu zaslať svoj životopis na adresu: COOP Jednota Nové Zámky, SD, Hlavné nám. 6, 940 49 Nové Zámky, alebo e-mailom na: [email protected].

Žiadame záujemcov, aby vo svojom životopise udelili súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pracovná pozícia pokladníčka/predavačka je vhodná pre toho, kto:

* preferuje pestrú prácu, v ktorej sa strieda viacero činností,
* rád nadväzuje kontakt a komunikuje so zákazníkmi,
* má zmysel pre spoluprácu v tíme,
* má schopnosť naučiť sa zaobchádzať s elektronickou registračnou pokladňou.

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Hajnalka Gálová
Tel.: 035/ 692 14 08
E-mail: poslať životopis
ID: 3535066  Dátum zverejnenia: 9.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 590,00