Skladový pracovník, pracovníčka v chladenom sklade

COOP Jednota

Miesto práce
Trstínska cesta 13, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacplus mimoriadne odmeny, prémie, príplatky za noc, sobotu, nedeľu a sviatky, príspevok za vysokozdvižný vozík,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyskladňovanie potravinárskeho tovaru pomocou ručného snímača a paletového vozíka.
Dvojzmenná prevádzka. Ranná zmena od 4,00 hod. do 12,15 hod., poobedná zmena od 11,45 hod. do 20,00 hod.
V sklade je stála teplota 4°C.

* Príspevok zamestnávateľa na DDS.
* Príspevok pri dosiahnutí životného jubilea.
* Príspevok v prípade ťažkej sociálnej situácie.
* Sociálna výpomoc pri materskej dovolenke.
* Darčekové poukazy na akcie organizované spoločnosťou.
* Stravovanie je zabezpečené formou výdaja teplého jedna v jedálni spoločnosti, prípadne gastrolístkami v hodnote 4,40 €.
* Zamestnanci majú možnosť nákupu tovaru z celého sortimentu za zvýhodnené zamestnanecké ceny.
* Spoločnosť zabezpečuje účasť na vybratých spoločenských a športových udalostiach.
* Každoročne oceňujeme bezplatných darcov krvi.
* Uchádzač o zamestnanie má možnosť bezplatne absolvovať kurz na VZV alebo si ho obnoviť.
* Spoločnosť vypláca dochádzkový bonus za každý polrok vo výške 500,-€.
* Spoločnosť vypláca vernostný bonus vo výške 30,-€ za celý odpracovaný rok v spoločnosti.
* Spoločnosť garantuje výplatný termín do 10. dňa nasledujúceho mesiaca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Veľkoobchod zaoberajúci sa distribúciou tovaru v obchodnej sieti COOP Jednota Slovensko

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3509318  Dátum zverejnenia: 30.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac