Skladník vychystávač - picker, sklad Ovocia a Zeleniny

COOP Jednota

Miesto práce
Oravský Podzámok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 600 € základná mzda + mesačné odmeny + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodná spoločnosť COOP LC SEVER, a.s., so sídlom Družstevná 4503, Liptovský Mikuláš 031 01, ponúka voľné pracovné miesta v sklade ovocia a zeleniny v Oravskom Podzámku(okr. Dolný Kubín). jedná sa o prácu skladník - vychystávač, vodič VZV, Expedient. Pracuje sa v dvojzmennej prevádzke s nočnými zmenami.
Pracovný týždeň začína nedeľou a končí štvrtkom po obede, alebo v piatok ráno.
Požadujeme:
- dobrý zdravotný stav
- zdravotný preukaz
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti na prácu s potravinami (hygienické minimum)
- osvedčenie na vedenie VZV (nie je podmienkou)
- zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam, samostatnosť, spoľahlivosť
- ochotu pracovať nadčasy

Ponúkame:
- príspevok na dopravu do zamestnania
- dochádzkový bonus
- stravný lístok za odpracovanú zmenu
- nákup tovaru za výhodné ceny
- prácu v stabilnej spoločnosti
- pre viacčlennú skupinu(partiu), zabezpečíme ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme každému uchádzačovi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
flexibilita
logické myslenie
komunikatívnosť

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť, ktorá má viac ako 2 200 predajní a zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou a taktiež 10 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

COOP LC Sever, a.s.
Družstevná 4503
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Stromková
Tel.: +421903246915
E-mail: poslať životopis
ID: 3416517   Dátum zverejnenia: 17.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 600 € základná mzda + mesačné odmeny + bonusy