Pokladník v predajni potravín Tehla

COOP Jednota

Miesto práce
Tehla, Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v pokladni
dokladanie tovaru, kontrola doby spotreby a správnosti cenoviek
starostlivosť o zverený sortiment
obsluha zákazníkov - mäsové výrobky, pečivo, zelenina
udržiavanie hygieny na predajni

jednozmenná práca na hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
garancia pravidelnej výplaty mzdy vždy k 11. v mesiaci
stravné lístky nad rámec zákona
mladý kolektív
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
odmeny a príplatky v zmysle Kolektívnej zmluvy
vzdelávanie zamestnancov
podnikové rekreačné zariadenie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predavač, pracovník obchodu je výhodou, ale nie podmienkou

spoľahlivosť, bezúhonnosť, ochotný a seriózny prístup k zákazníkom,
skúsenosti s prácou s elektronickou registračnou pokladnicou sú výhodou
zdravotná spôsobilosť pracovať s potravinami

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť, ktorá má viac ako 2 200 predajní a zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou a taktiež 10 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo
Dopravná 14
934 01 Levice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Hana Udvardyová
Tel.: 036/ 3 21 21 04
E-mail: poslať životopis
ID: 3362920   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou