Predavač / Pokladník (Nová Dedina)

COOP Jednota

Miesto práce
Nová Dedina, okres Levice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pokladníčky/predavačky:
pracuje s elektronickou registračnou pokladňou,
pracuje za obslužným pultom,
poskytuje zákazníkom potrebné informácie a poradenstvo,
vykladá tovar a označuje ho správnou cenovkou,
kontroluje záručné lehoty a kvalitu predávaného tovaru.

- Práca bez sprostredkovateľských agentúr,

- príplatky za prácu v nedeľu,

- príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu,

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,

- sociálna výpomoc pri náročných životných situáciách,

- príspevok na stravovanie,

- príspevok na kultúru a šport,

- odmeny a ocenenia pri príležitosti životných a pracovných výročí,

- možnosť využívať benefity vernostného programu,

- mimoriadne odmeny,

- spoločné kultúrne a športové aktivity.

Uchádzači sa môžu informovať na ústredí COOP Jednota Nové Zámky, SD (Hlavné námestie 6, Nové Zámky), alebo telefonicky na číslach: 035/69 21 408 a 0908 770 539.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Hajnalka Gálová
Tel.: 035/ 692 14 08
E-mail: poslať životopis
ID: 3268385  Dátum zverejnenia: 15.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou