Vedúca predajne potravín IŇA (Ref. č.: 59bf81e84388c)

COOP Jednota

Miesto práce
Iňa, Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

objednávanie  a predaj tovaru zákazníkom

práca s registračnou pokladňou

zodpovednosť za stav zásob

správnosť garančných lehôt a cien

zodpovednosť za čistotu a hygienu prevádzky

zodpovednosť za výsledky inventarizácie  a za hospodárenie predajne

spolupráca s dodávateľmi

práca v jednozmennej  prevádzke stabilnej spoločnosti

stravné nad limit zákona

príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

pravidelné vzdelávanie v odbore

podnikové rekreačné zariadenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

spôsobilosť  pracovať s potravinami

bezúhonnosť

samostatnosť a zodpovednosť

vzdelanie alebo prax v odbore predavač, marketingový pracovník, obchod a podnikanie sú výhodou, ale nie podmienkou

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť, ktorá má viac ako 2 200 predajní a zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou a taktiež 10 logistických centier.

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov podľa zaslaného životopisu, pohovory vykonávame formou osobných rozhovorov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo
Dopravná 14
934 01 Levice
ID: 3256431   Dátum zverejnenia: 29.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.