Zástupca vedúceho predajne / Obchodný zamestnanec

COOP Jednota

Miesto práce
Dulovce, okres Komárno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zastupuje pracovnú pozíciu vedúca/ vedúci predajne,

- na inej zmene vykonáva totožné činnosti ako vedúca/ vedúci predajne,

- riadi a organizuje činnosti na predajni,

- vedie tím zamestnancov predajne,

- motivuje a hodnotí zamestnancov predajne,

- objednáva a preberá tovar,

- reguluje stav zásob predajne,

- komunikuje so zákazníkmi.

práca bez sprostredkovateľských agentúr,

príplatky za prácu v nedeľu,

príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu,

príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,

sociálna výpomoc pri náročných životných situáciách,

príspevok na stravovanie,

príspevok na kultúru a šport,

odmeny a ocenenia pri príležitosti životných a pracovných výročí,

možnosť využívať benefity vernostného programu,

mimoriadne odmeny,

spoločné kultúrne a športové aktivity.

Uchádzači sa môžu informovať na ústredí COOP Jednota Nové Zámky, SD (Hlavné námestie 6, Nové Zámky), alebo telefonicky na číslach: 035/69 21 408 a 0908 770 539.

Požiadavky na zamestnanca

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Hajnalka Gálová
Tel.: 035/ 692 14 08
E-mail: poslať životopis
ID: 3201606  Dátum zverejnenia: 29.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou