Predavač/ka - pokladník/čka Supermarket Skalica

COOP Jednota

Miesto práce
Potočná 250, Skalica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 640 € + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s elektronickou pokladňou
- práca za obslužným pultom
- vykladanie a doplňovanie tovaru na predajnú plochu
- označovanie tovaru cenovkou
- kontrola doby spotreby
- komunikácia so zákazníkom

- práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti
- garancia pravidelnej výplaty mzdy
- príspevok na stravovanie, na dopravu, doplnkové dôchodkové sporenie
- vzdelávanie zamestnancov
- iné zamestnanecké benefity

V prípade záujmu kontaktujte obchodnú pracovníčku na tel. čísle: 0905 864 238

Zaslaním svojho životopisu dobrovoľne udeľujete COOP Jednota Senica, SD súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle GDPR - Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 a zákona na ochranu osobných údajov č. 18/2018 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- orientácia na zákazníka
- tímová práca
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- bezúhonnosť

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3148170  Dátum zverejnenia: 3.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 640 € + prémie