Brigádnici do predajne Supermarket COOP Jednota, Sereď (Pokladník)

COOP Jednota

Miesto práce
Sereď, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na pokladni, doplňovanie tovaru na predajnú plochu a sledovanie doby spotreby, komunikácia so zákazníkom

• Príplatky za prácu nadčas, víkendy a sviatky
• Príspevok na stravovanie
• Príspevok na dopravu/cestovné
• Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančná odmena pri pracovnom výročí
• Finančný príspevok pri darovaní krvi
• Finančná výpomoc pri dlhodobej PN
• Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach
• Bezúročná pôžička pre zamestnancov
• Vianočný bonus vo forme poukážok
• Firemné športové hry
• Vitamínový balíček
• Bohatý sociálny program
• Slovenský maloobchodný reťazec a slovenský manažment spoločnosti
• Práca v príjemnom prostredí novej modernej prevádzky

Každému novoprijatému zamestnancovi poskytneme dôkladné zaškolenie a uvedenie do pracovného prostredia.
Kontakt
Kontaktná osoba: Renáta Okruhlicová 0907 781 349
E-mail: [email protected] [email protected]
Tel.: 031/780 57 32 kl.111
Mob.: 0915692198

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s prácou v maloobchode vítané
• spoľahlivosť, samostatnosť
• príjemné a ústretové vystupovanie a komutatívnosť
• zodpovednosť, spoľahlivosť

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alena Kostolányiová
Tel.: +421907433553
E-mail: poslať životopis
ID: 3028228  Dátum zverejnenia: 8.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou