Predavačka - pokladníčka

COOP Jednota

Miesto práce
SM TEMPO Čadca, Moyzesova 53
Termín nástupu
23.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
upresníme na výberovom konaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykladanie a balenie tovaru, obsluha zákazníkov, oceňovanie tovaru, práca za pultom, hygiena na predajni, práca s registračnou pokladnicou

- bezplatné vzdelávanie zamestnancov
- stravné lístky 3,50 € (zamestnanec dopláca 1,15 €)
- doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- dovolenka pre osamelo žijúce matky starajúce sa o dieťa do 15 rokov dieťaťa nad rámec zákonníka práce + 5 dní
- možnosť rekreácie v rekreačnom zariadení RADAVA - Podhájska
- kultúrno-poznávacie zájazdy
- príspevok na detskú rekreáciu
- Mikulášska akcia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predavač potravinárskeho tovaru, komerčný pracovník v obchode

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Pokladňa - základy

dobrá komunikácia so zákazníkom, slušné vystupovanie

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť, ktorá má viac ako 2 200 predajní a zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou a taktiež 10 logistických centier.

Informácie o výberovom konaní

ozveme sa len vhodným vybraným uchádzačom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvo
Palárikova 87
022 01 Čadca
ID: 2091606   Dátum zverejnenia: 10.10.2017