Predavačka/pokladníčka - supermarket Ostratice

COOP Jednota Topoľčany, spotrebné družstvo

Miesto práce
Ostratice
Termín nástupu
ihneď
866 EUR/mesiacpríplatky za soboty + odmena v závislosti od obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca za obslužným pultom

-vykladanie a doplňovanie tovaru na predajnú plochu

-práca s elektronickou pokladňou

-kontrola kvality, čerstvosti a  cenového označenia

-kontrola doby spotreby

-komunikácia so zákazníkmi

-udržiavanie čistoty a poriadku na predajnej ploche a v sklade

-garancia pravidelnej výplaty mzdy

-práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti

-príspevok za stravovanie, doplnkové dôchodkové sporenie

-vzdelávanie zamestnancov

-iné zamestnanecké benefity

Ak máte záujem o inzerované pracovné miesto, zašlite nám prosím Vás štruktúrovaný životopis prostredníctvom portálu Profesia.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritéria.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- skúsenosti s prácou v maloobchode je vítaná, nie je však podmienkou

- komunikatívnosť, príjemné a ústretové vystupovanie

- orientácia na zákazníka

- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci

- ochota pracovať na zmeny

Coop Jednota Topoľčany patri do skupiny Coop Jednota, ktorá prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY,SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4836507  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac