Pomocný kuchár

COOP Jednota Bratislava - vidiek, spotrebné družstvo

Hotel Slovan, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
900 EUR/mesiacPríplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľa sa na výrobe jedál teplej a studenej kuchyne podľa potreby a pokynov hlavného kuchára. Zodpovedá za kontrolu a dodržiavanie technológie prípravy pokrmov, za hmotnosť porcií, za ich estetické naaranžovanie a dodržiavanie správnej servírovacej teploty. Udržiava čistotu na pracovisku.

- práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER
- zamestnanecké STRAVOVANIE
- zamestnanecké UBYTOVANIE
- pracovné OBLEČENIE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastro

Požadujeme: prax v odbore, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré organizačné schopnosti, dôslednosť, samostatnosť, pracovitosť, dobrý zdravotný stav a hygienické minimum.

Spoločnosť sa zaoberá prenájmom a prevádzkovaním vlastných alebo prenajatých nehnuteľností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4506163  Dátum zverejnenia: 26.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac