HR Specialist - skvelá príležitosť aj pre juniorov

CoolPeople s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
3.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac+ výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je oblasť HR to, kde sa chceš plne realizovať? Hľadáme komunikatívneho a pozitívne naladeného kolegu pre náš interný HR tím, ktorý sa nebojí výziev a má jasný cieľ. Tvojou úlohou bude hľadať talenty a komunikovať s kandidátmi, kolegami a celou firmou. Skúsenosti v HR nie sú potrebné, radi privítame aj juniorov. Naše pobočky nájdete v Českej republike, Rakúsku a na Slovensku. S našim prístupom zapĺňame medzeru na trhu a pred konkurenciou sme vždy o krok vpred. Ak Vás táto pozícia zaujala, dajte nám vedieť a staňte sa súčasťou Coolpeople.

• aktívne vyhľadávanie potenciálnych kandidátov
• zastrešenie náboru od A po Z
• telefonický prescreening
• preselekcia životopisov
• vedenie osobných pohovorov

• fixná mzda + neobmedzené bonusy
• jazykové kurzy angličtiny a nemčiny
• flexibilný pracovný čas, home office, sick days
• firemné akcie
• notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely
• multiSport karta
• snack bar na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

Viacej o našej firemnej kultúre → https://bit.ly/CP_IG_SK

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• vynikajúce komunikačné zručnosti
• angličtina na úrovni B1
• samostatnosť a cieľavedomosť, zároveň tímový hráč
• spoľahlivosť a vynikajúci time-management
• schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

Naším poslaním je poskytovať najlepšie IT služby, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie a inovácie. Zameriavame sa na poskytovanie IT služieb podľa konkrétnych potrieb a zadaní. Náš tím sa zameriava na flexibilnú spoluprácu, perfektné služby a včasné dodanie požadovaných riešení. Hlavným cieľom je dlhodobo udržateľná spolupráca, ktorá je založená na neustálom zvyšovaní kvality a kvantity poskytovaných služieb a na vzájomnej dôvere medzi našimi zamestnancami, klientmi a IT odborníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavel Fiľo
Tel.: +421915972824
E-mail: poslať životopis
ID: 4818138  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac