Key Account Manager

CoolPeople s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Key Account Manager ➡️ + motivačné bonusy a služobné auto aj na súkromné účely

Vstúp do sveta dynamických obchodných príležitostí a zároveň buduj trvalé vzťahy s našimi kľúčovými klientmi. Hľadáme vášnivého a cieľavedomého jedinca, ktorý sa nebojí výziev a má schopnosť viesť a rozvíjať obchodné stratégie pre naše portfólio služieb. Očakávame schopnosť získavania nových zákazníkov, budovania vzťahov s veľkými medzinárodnými firmami a hľadania nových príležitostí. Ak si skúsený v B2B prostredí, alebo máš ambíciu sa do B2B prostredia dostať, zvládaš komunikatívnu angličtinu a si spoľahlivý s výborným time managementom, túto príležitosť nemôžeš premeškať. Ponúkame fixný plat, mesačné bonusy bez limitov, vzdelávanie, jazykové kurzy a flexibilný pracovný čas. K dispozícii budeš mať taktiež moderný vozový park, notebook a mobil, snackbar v práci a MultiSport kartu.

Ak si odhodlaný stať sa súčasťou dynamického sveta IT a aktívne prispieť k rastu a úspechu, si na správnom mieste! Pridaj k nám a spoločne dosiahneme úspech, ktorý presiahne tvoje očakávania.

Náplň práce:
- akvizícia nových zákazníkov
- aktívny B2B business
- komunikácia a budovanie vzťahov s veľkými medzinárodnými korporáciami
- prepájanie koncových klientov s kandidátmi
- vyhľadávanie nových obchodných príležitosti
- práca s modernými on-line nástrojmi
- tímová kooperácia so sourcing a marketingovým oddelením

Pozrite si náš instagram a objavte našu firemnú kultúru ➡️ https://bit.ly/CP_IG_SK

- dôkladné školenie, vzdelávanie v odbore, jazykové kurzy
- občerstvenie na pracovisku
- fixný plat a nezastropované mesačné bonusy
- flexibilný time management
- služobné auto aj na súkromné účely
- príspevok na pohonné hmoty
- notebook, mobilný telefón a firemný paušál tiež aj na súkromné účely
- firemné podujatia
- rozpočet na spoločenské podujatia s klientmi
- karta Multisport

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť s obchodom, s akvizíciami
- výborné komunikačné schopnosti
- AJ na komunikatívnej úrovni
- samostatnosť a cieľavedomosť
- tímový hráč
- spoľahlivosť a výborný time management
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

Naším poslaním je poskytovať najlepšie IT služby, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie a inovácie. Zameriavame sa na poskytovanie IT služieb podľa konkrétnych potrieb a zadaní. Náš tím sa zameriava na flexibilnú spoluprácu, perfektné služby a včasné dodanie požadovaných riešení. Hlavným cieľom je dlhodobo udržateľná spolupráca, ktorá je založená na neustálom zvyšovaní kvality a kvantity poskytovaných služieb a na vzájomnej dôvere medzi našimi zamestnancami, klientmi a IT odborníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4789988  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac