Staň sa Cool Account Managerom - voľnosť, neobmedzené bonusy a auto k tomu

CoolPeople s. r. o.

Karadžičova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 3 000 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od tvojich skúseností + nadštandardné kvartálne odmeny (strop neexistuje)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť patrí k najväčším poskytovateľom IT kapacít a aktuálne dáva príležitosť tým talentovaným, stať sa súčasťou interného tímu CoolPeople a obsadzovať IT odborníkov pre tých najväčších hráčov na trhu. Veď IT sektor je teraz jednoducho IN :)

Aká bude Vaša náplň práce?

- akvizícia nových zákazníkov
- aktívny B2B business
- komunikácia a budovanie vzťahov s veľkými medzinárodnými korporáciami
- prepojovanie koncových klientov s kandidátmi
- vyhľadávanie nových obchodných príležitosti
- práca s modernými on-line nástrojmi
- tímova kooperácia so sourcing a marketingovým oddelením

Na čo sa môžete u nás tešiť?

- fixný plat a výkonnostné bonusy
- flexibilná pracovná doba, home office a sickdays
- služobné auto aj na súkromné účely + benzín
- spolupráce formou IČO alebo TPP
- notebook, mobilný telefón a firemný paušál aj na súkromné účely
- Moderné zázemie v centre Bratislavy
- Občerstvenie denne na pracovisku
- Priateľský tím kolegov a profesionálov v danej oblasti
- Nadupané teambuildingy
- Hodiny angličtiny s lektorom počas pracovnej doby a mnoho iného :)

Už teraz sa tešíme na vaše CV s fotografiou a motivačným listom.
Vzhľadom na veľký počet uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Bez čoho sa nezaobídete?

- prax z oblasti B2B prostredia
- znalosť a schopnosť akvizičného procesu
- výborne komunikačné schopnosti
- znalosť moderných on-line nástrojov pre searching výhodou
- AJ min. B1-B2
- samostatnosť a cielavedomosť
- tímový hráč
- spoľahlivosť a výyborný time management
- schopnosť rýchlo sa učiť nové věci
- znalosť IT prostredia výhodou ‍

Naším poslaním je poskytovať najlepšie IT služby, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie a inovácie. Zameriavame sa na poskytovanie IT služieb podľa konkrétnych potrieb a zadaní. Náš tím sa zameriava na flexibilnú spoluprácu, perfektné služby a včasné dodanie požadovaných riešení. Hlavným cieľom je dlhodobo udržateľná spolupráca, ktorá je založená na neustálom zvyšovaní kvality a kvantity poskytovaných služieb a na vzájomnej dôvere medzi našimi zamestnancami, klientmi a IT odborníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4441670  Dátum zverejnenia: 7.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac