Staň sa našim Account Managerom a pracuj pre úspešný IT sektor

CoolPeople s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť patrí k najväčším poskytovateľom IT kapacít a aktuálne dáva príležitosť tým talentovaným, stať sa súčasťou interného tímu CoolPeople a obsadzovať IT odborníkov pre tých najväčších hráčov na trhu. Veď IT sektor je teraz jednoducho IN :)

Aká bude Vaša náplň práce?

- akvizícia nových zákazníkov
- aktívny B2B business
- komunikácia a budovanie vzťahov s veľkými medzinárodnými korporáciami
- prepojovanie koncových klientov s kandidátmi
- vyhľadávanie nových obchodných príležitosti
- práca s modernými on-line nástrojmi
- tímova kooperácia so sourcing a marketingovým oddelením

Na čo sa môžete u nás tešiť?

- fixný plat a výkonnostné bonusy
- flexibilná pracovná doba, home office a sickdays
- služobné auto
- spolupráce formou IČO alebo TPP
- notebook, mobilný telefón a firemný paušál
- Multisport karta
- Moderné zázemie v centre Bratislavy
- Občerstvenie na pracovisku
- Priateľský tím kolegov a profesionálov v danej oblasti

Vaše životopisy dôkladne spracujeme a ozveme sa vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Bez čoho sa nezaobídete?

- prax z oblasti B2B prostredia
- znalosť a schopnosť akvizičného procesu
- výborne komunikačné schopnosti
- znalosť moderných on-line nástrojov pre searching
- AJ min. B2
- samostatnosť a cielavedomosť
- tímový hráč
- spoľahlivosť a výyborný time management
- schopnosť rýchlo sa učiť nové věci
- znalosť IT prostredia výhodou

Naším poslaním je poskytovať najlepšie IT služby, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie a inovácie. Zameriavame sa na poskytovanie IT služieb podľa konkrétnych potrieb a zadaní. Náš tím sa zameriava na flexibilnú spoluprácu, perfektné služby a včasné dodanie požadovaných riešení. Hlavným cieľom je dlhodobo udržateľná spolupráca, ktorá je založená na neustálom zvyšovaní kvality a kvantity poskytovaných služieb a na vzájomnej dôvere medzi našimi zamestnancami, klientmi a IT odborníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3969079  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac