1 000 - 1 600 EUR

Staň sa našim sourcing manažérom ! Čaká Ťa cool tím :)

CoolPeople s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať členom úspešného a výkonného tímu ? Hľadáš príležitosť pre svoj rozvoj s vysoko nadštandardným ohodnotením ? Si obchodník telom aj dušou ?

Ak si už niekedy hľadal vhodných kandidátov na pracovné pozície, je to pre Teba veľká výhoda. Pokročíš v kariére v oblasti získavania zdrojov. Ak nie, ale máš drive, chuť a vytrvatlosť, ostatné Ťa naučíme. Ak si komunikatívny a baví Ťa práca s ľuďmi, pošli nám CV a radi Ťa privítame v našom cool tíme :)

Čo bude tvojou úlohou?

- vyhľadávať vhodných kandidátov na obsadzované IT pozície našich klientov
- telefonická a emailová komunikácia s kandidátmi
- budeš si môcť sám určit akým štýlom budeš pracovať

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Garantovaná nástupná mzda: min. 1000 € brutto (závisí od tvojich skúseností) + nadštandardné kvartálne odmeny (niekoľko násobné fixu)

- staneš sa súčasťou modernej spoločnosti s veľmi šikovnými kolegami, od ktorých sa máš čo učiť
- vieš si ovplyvniť svoju výplatu a máš vysoké odmeny z nástupov (strop neexistuje)
- neformálna atmosféra s peknými priestormi a veľkou terasou, kde si napríklad môžeš zacvičiť jógu alebo využiť hodiny anglického jazyka
- možnosť home office a príspevok na multisport
- super kolektív, s ktorým zažiješ kopec srandy nielen na teambuildingoch, ale i v office :)
- ranná kávička, snack a čerstvé ovocie je samozrejmosťou :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký by si mal byť ?

- komunikatívny, nebojácny obchodník telom aj dušou
- sebavedomý a zdatný v prípade potreby improvizovať
- vedieť odprezentovať seba aj firmu
- skúsenosti s náborom kandidátov a obchodom sú veľkou výhodou
- energický, priebojný, dravý a o krok vpred
- technicky zdatný, dynamický
- vedieť využit svoje schopnosti na získavanie nových kandidátov
- zodpovedný s chuťou učiť sa všetko potrebné pre to, aby si bol v tom čo robíš úspešný a bavilo Ťa to

Spoločnosť CoolPeople je najväčším nezávislým poskytovateľom externých IT kapacít a súvisiacich služieb , ktoré umožňujú našim klientom lepší prístup k novým talentom, optimalizáciu využitia zdrojov, (de)mobilizáciu projektových tímov a vybalancovanie medzier v zdrojoch. Hlavnou činnosťou CoolPeople je efektívne prepojenie ponuky s dopytom v oblasti realizácie IT projektov. Počas 12 rokov pôsobenia sme sa stali strategickým partnerom českých, slovenských a medzinárodných korporácií.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Karadžičova 12
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Tímea Nováková
E-mail: poslať životopis
ID: 3778530   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Garantovaná nástupná mzda: min. 1000 € brutto (závisí od tvojich skúseností) + nadštandardné kvartálne odmeny (niekoľko násobné fixu)