Sourcing Manager - pracuj pre úspešný IT sektor

CoolPeople s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiacGarantovaná nástupná mzda: min. 1000 € brutto + zaujímavé kvartálne odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť CoolPeople je na trhu od roku 2010, každým rokom zaznamenáva nárast a prostredie IT jej umožňuje neustále rozširovať svoje aktivity. Prečo? Lebo IT odborníci sú IN a majú na trhu cenu zlata.

Aktuálne náš cool team rozširujeme a hľadáme šikovného, ambiciózneho a IT pozitívne naladeného kolegu. Možno si to ty...

Začnem netradične: PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE NÁS?
- dostaneš priestor na sebarealizáciiu tzv. zvoliť si svoj vlastný štýl práce a nikto ti pritom nebude stáť za chrbtom
- ide nám o výsledky, ale KPI nemáme - každý sourcer si určuje sám, koľko telefonátov, e-mailov denne sprocesuje. Dôležité sú výsledky :)
- pretože u nás si úspech ceníme - každý mesiac vyhodnocujeme najlepšieho sourcera a všetci ideme na „fajnový“ obed (účet je samozrejme na firmu)
- vyhľadávanie nových klientov je na našich obchodníkoch, tí ti zaručujú, že dostaneš zaujímavé a dobre zaplatené zákazky, na ktorých sa oplatí pracovať
- staráme sa o vzťahy s našimi kandidátmi, pričom kávičky, obedy, či taxíky ti preplatíme
- notebook, mobil s neobmedzeným paušálom, čerstvá dávka ovocia, sladkostí či kvalitná káva je samozrejmosťou :)
- necítiš sa dobre alebo ti príde vodoinštalatér? nevadí... zober si homeoffice.
- zažiješ veľa zábavy na našich spoločných celofiremných akciách alebo takých ,,našich interných,,

ČO BUDEŠ V SKRATKE ROBIŤ?
- vyhľadávať, oslovovať IT kandidátov so super ponukou, ktorá vyhovuje ich požiadavkám
- hľadať talenty na LinkedIn, kde máš zriadený prémiový účet
- zúčastňovať sa pohovorov u našich TOP klientov
- nebudeš na to sám/sama! spolu s obchodníkom vytvoríte skvelý tím, aby ste to kandidátovi pomohli dotiahnuť do úspešného konca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?
- veľký drive a nadšenie pre túto prácu
- že sa nenecháš „rozladiť“ neúspechom, ale práve ten ťa nakopne
- pravidelné vzdelávanie v IT ako štandard k tomu, že budeš profesionálom
- vedieť sa dohovoriť po anglicky (úroveň B2) (ak budeš vedieť anglicky na dobrej úrovni, môžeme sa porozprávať aj o možnosti práce vo Viedni)
-že budeš COOL :)

Správca osobných údajov je CoolPeople a.s., IČO: 29034400. Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť CoolPeople s. r. o., so sídlom Karadžičova 12 821 08 Bratislava, IČO: 45614903. Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).

Naším poslaním je poskytovať najlepšie IT služby, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie a inovácie. Zameriavame sa na poskytovanie IT služieb podľa konkrétnych potrieb a zadaní. Náš tím sa zameriava na flexibilnú spoluprácu, perfektné služby a včasné dodanie požadovaných riešení. Hlavným cieľom je dlhodobo udržateľná spolupráca, ktorá je založená na neustálom zvyšovaní kvality a kvantity poskytovaných služieb a na vzájomnej dôvere medzi našimi zamestnancami, klientmi a IT odborníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3642028  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacGarantovaná nástupná mzda: min. 1000 € brutto + zaujímavé kvartálne odmeny podľa výkonu