Odštartuj svoju kariéru ako Sourcing manager pre IT! Všetko ťa naučíme.

CoolPeople s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Garantovaná nástupná mzda: 1000 € brutto + zaujímavé odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa láka svet personalistiky a chcel by si v nej získať skúsenosti určite čítaj ďalej...

Naša spoločnosť je najväčším poskytovateľom IT kapacít a aktuálne dáva príležitosť novým talentom stať sa súčasťou niečoho veľkého a obsadzovať IT odborníkov pre tých najväčších hráčov na trhu. Veď IT sektor je teraz jednoducho IN.

Ak ťa komunikácia baví, máš veľké ambície, nebojíš sa výziev, máš obchodného ducha a pritom si chceš parádne zarobiť, táto práca je pre teba.

Čo bude tvojou úlohou?
- hrať sa na HR detektíva a nájsť toho správneho IT odborníka pre tú správnu spoločnosť
- osloviť IT kandidátov , ktorí čakajú, kým sa im ozveš so super ponukou
- hľadať talenty na LinkedIn, kde máš zriadený prémiový účet
- nebudeš na to sám/sama! spolu s obchodníkom vytvoríte skvelý tím, aby ste to kandidátovi pomohli dotiahnuť do úspešného konca
- rozprávať sa s kandidátmi :) či už pri dobrej káve, telefonicky alebo na obede

- staneš sa súčasťou modernej spoločnosti s veľa šikovnými kolegami, od ktorých sa máš čo učiť
- neformálna start-up atmosféra s peknými priestormi, kde si napríklad každý piatok môžeš zacvičiť jógu alebo učiť sa angličtinu
- veľmi zaujímavé kvartálne odmeny - výška závisí len od teba (strop neexistuje)
- ranná kávička je samozrejmosťou :)
- a mnoho ďalších, ktoré si povieme na osobnom stretnutí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- mal by si mať pozitívny vzťah k IT, aby ťa slovo ako JAVA alebo SAP nezaskočilo
- chuť sa učiť a neustále na sebe pracovať
- vedieť si poradiť v každej situácii a naučiť sa improvizovať (nie sme call centrum)
- nadšenie pre komunikáciu - mal by si vedieť vypočuť, podporiť, poradiť a vedieť pohotovo reagovať
- jeden neúspech ťa neodradí, skôr sa sústredíš na desiatky ďalších úspechov
- vedieť sa dohovoriť po anglicky (úroveň B2)

Naším poslaním je poskytovať najlepšie IT služby, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie a inovácie. Zameriavame sa na poskytovanie IT služieb podľa konkrétnych potrieb a zadaní. Náš tím sa zameriava na flexibilnú spoluprácu, perfektné služby a včasné dodanie požadovaných riešení. Hlavným cieľom je dlhodobo udržateľná spolupráca, ktorá je založená na neustálom zvyšovaní kvality a kvantity poskytovaných služieb a na vzájomnej dôvere medzi našimi zamestnancami, klientmi a IT odborníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3536452  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Garantovaná nástupná mzda: 1000 € brutto + zaujímavé odmeny podľa výkonu