Obchodník (Account Manager)

CoolPeople s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 12, Bratislava 821 08
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
3000 - 6000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaného obchodníka (Account Manažéra), ktorý nám pomôže s rozvojom vzťahov s kľúčovými klientmi v SK (Bratislava). Ide o významné spoločnosti z finančného sektora, IT a telekomunikácií, ktorým poskytujeme kapacity špičkových IT odborníkov a ďalšie súvisiace služby. Jedná sa o veľmi perspektívny sektor, ktorý neustále rastie tak ako rastie dopyt po IT odborníkoch.

Hľadáme proaktívneho obchodníka, ktorý prevezme pridelené portfólio existujúcich i potenciálnych klientov a bude ich ďalej rozvíjať. Bude neoddeliteľným členom úspešného obchodného teamu ako v SK tak v rámci celej medzinárodnej skupiny kde pôsobíme. Bude klientom partnerom, ktorý nepredáva iba ďalšie komoditu ale komplexné prémiovú službu s vysokou pridanou hodnotou. Prinesie vlastný osobný prístup ku klientom, ktorý pomáhame špecifikovať zadania a podľa neho vyhľadať vhodných kandidátov, rovnako tak ku kandidátom (IT odborníkom), ktorým pomáhame nájsť prácu ich snov.

- férový prístup a silné zázemie predného hráča na trhu
- prácu na hlavný pracovný pomer
- vybavenie notebook, telefón
- veľký podiel na zisku z úspešne realizovaných zákaziek
- ďalší profesijný rast
- firemné auto podľa obchodných úspechov (Fabia až X6)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.2.2018 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
- skúsenosti na obchodnej pozícii, v oblasti obchodu (min 1 rok)
- vynikajúce komunikačné schopnosti

Výhodou:
- skúsenosti v oblasti informačných technológií alebo personalistiky / HR sú výhodou
- dobrá znalosť AJ výhodou

Spoločnosť CoolPeople je najväčším nezávislým poskytovateľom externých IT kapacít a súvisiacich služieb , ktoré umožňujú našim klientom lepší prístup k novým talentom, optimalizáciu využitia zdrojov, (de)mobilizáciu projektových tímov a vybalancovanie medzier v zdrojoch. Hlavnou činnosťou CoolPeople je efektívne prepojenie ponuky s dopytom v oblasti realizácie IT projektov. Počas 12 rokov pôsobenia sme sa stali strategickým partnerom českých, slovenských a medzinárodných korporácií.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CoolPeople s. r. o.
Karadžičova 12
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Puric
E-mail: poslať životopis
ID: 3111114   Dátum zverejnenia: 10.1.2018