Odštartuj kariéru ako recruiter pre IT vo Viedni a môžeš robiť 2 dni z domu! všetko ťa naučíme...

CoolPeople GmbH

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
DOHODOU
1 000 - 1 600 EUR/mesiacGarantovaná nástupná mzda: od 1000 € brutto (v závislosti od skúseností kandidáta) + zaujímavé kvartálne odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa láka svet personalistiky, vieš sa dohovoriť po anglicky a chcel by si v nej získať skúsenosti určite čítaj ďalej...

Naša spoločnosť je najväčším poskytovateľom IT kapacít a aktuálne dáva príležitosť novým talentom stať sa súčasťou niečoho veľkého a obsadzovať IT odborníkov pre tých najväčších hráčov na trhu. Veď IT sektor je teraz jednoducho IN.

Ak ťa komunikácia baví, máš veľké ambície, máš obchodného ducha a pritom si chceš parádne zarobiť, táto práca je pre teba.

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU?
- hrať sa na HR detektíva a nájsť toho správneho IT odborníka pre tú správnu spoločnosť
- osloviť IT kandidátov , ktorí čakajú, kým sa im ozveš so super ponukou
- hľadať talenty na LinkedIn, kde máš zriadený prémiový účet
- nebudeš na to sám/sama! spolu s obchodníkom vytvoríte skvelý tím, aby ste to kandidátovi pomohli dotiahnuť do úspešného konca
- rozprávať sa s kandidátmi :) či už pri dobrej káve, telefonicky alebo na obede

- neformálna start-up atmosféra s peknými priestormi priamo v centre Viedne (skvelé spojenie metrové – vystúpiš rovno před prácou

Kandidátov vyhovujúcich podmienkam budeme kontaktovať telefonicky, aby sme si ešte doplnili informácie.

Výberové konanie na túto pozíciu pozostáva z dvoch kôl, pričom 1. kolo bude realizované v rámci slovenskej pobočky CoolPeople, kde sa stretnete s HR manager - Lucia Skruteková. V druhom kole bude možnosť spoznať prietory budúceho office priamo vo Viedni a porozprávať sa s Country Managerom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť CoolPeople je najväčším nezávislým poskytovateľom externých IT kapacít a súvisiacich služieb , ktoré umožňujú našim klientom lepší prístup k novým talentom, optimalizáciu využitia zdrojov, (de)mobilizáciu projektových tímov a vybalancovanie medzier v zdrojoch. Hlavnou činnosťou CoolPeople je efektívne prepojenie ponuky s dopytom v oblasti realizácie IT projektov. Počas 12 rokov pôsobenia sme sa stali strategickým partnerom českých, slovenských a medzinárodných korporácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľký drive a nadšenie pre túto prácu
- mal by si mať pozitívny vzťah k IT, aby ťa slovo ako JAVA alebo SAP nezaskočilo
- chuť sa učiť a neustále na sebe pracovať
- bez angličtiny na úrovni B2 sa nezaobídeš
- nadšenie pre komunikáciu - mal by si vedieť vypočuť, podporiť, poradiť a vedieť pohotovo reagovať
- jeden neúspech ťa neodradí, skôr sa sústredíš na desiatky ďalších úspechov
- že budeš COOL :)

Personalagentur

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3646144  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 600 EUR/mesiacGarantovaná nástupná mzda: od 1000 € brutto (v závislosti od skúseností kandidáta) + zaujímavé kvartálne odmeny podľa výkonu