Automakler - Licencovaný partner na predaj a financovanie áut

COOL-CARS s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Odmeňovanie na základe výške licencií a výkonu od 0 do 3000€ a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ponuka a predaj áut rôznych značiek, vekod 0 do 5rokov
- budovanie vlastnej klientely súkromných osôb a firiem
- budovanie a koordinácia vlastnej skupiny licencovaných partnerov na Slovensku, prípadne neskôr aj v zahraničí
- obsluha aj finančných produktov k autám- doplnkový prijem
- sprostredkovanie predaja áut a iných technológií
- spracovanie objednávok
- spracovanie úverov, lízingu a poistenia
- možnosť obsluhovať klientov vo dvore áut COOL-CARS, Bratislava, neskôr aj inde
- starostlivosť o našich jestvujúcich klientov
(*Nie je nutné vykonávať všetky uvedené činnosti)

° Odmeňovanie podľa provízneho systému do neobmedzenej výšky
°Možnosť zakúpenia ľubovoľnej licencie, cena od 399€
° Možnosť vysokých odmien od začiatku, ak sa umiestníte hneď na vyššiu pozíciu
° Ste na voľnej nohe, pracujete podľa vlastných predstáv za dodržania smerníc a VOP
° Odmeňovanie z práce skupiny pod Vami
° Dodatočné bonusy, pasívne príjmy
° Šikovným prideľujeme služobné autá
° Príjmy z ďalších činností spoločnosti
° Podiely na zisku pri vyšších pozíciách licencií 8,9 a 10
° Možnosť práce aj popri zamenstnaní
° Odporúčate nás a zarábate si na svoje sny...
° Naše motto: Rastieme spolu!

Pošlite nám svoj životopis a prídite osobne na výberové konanie a predstavenie spoločnosti vždy vo štvrtok o 17:45 do ARUBA business center, Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava- potrebná rezervácia miesta vopred na 0948940808 ( uveďte dátum ktorý štvrtok by ste prišli )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, financie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

° Samostatnosť, podnikavosť
° Komunikatívnosť, serióznosť
° Vzťah k autám, robíme pre radosť a s radosťou
° Skúsenosti s finančnými produktami sú výhodou
° Skúšky NBS sú výhodou, nie podmienkou

Máme medzinárodný licencovaný systém na poradenstvo, predaj, sprostredkovanie a leasing všetkých značiek áut od Škodovky... po Rolls-Royce... http://www.cool-cars.sk Ponúkame nové, zánovné a predvádzacie vozidlá ako aj leasing iných technológií. Vybavujeme klientov komplexne vrátane finančného poradenstva, vhodného typu leasingu, spotrebných úverov na akontáciu a poistenia. Našou víziou sú spokojní klienti, spolupracovníci a dodávatelia, ako aj obnovenie súkromného a podnikateľského vozového parku a šírenie nových technológií pre čistejšiu planétu. Máme širokú klientsku základňu a školíme managerov a budujeme sieť licencovaných paartnerov - Celá SR.

Adresa spoločnosti

COOL-CARS, s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

ID: 3294763   Dátum zverejnenia: 20.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Odmeňovanie na základe výške licencií a výkonu od 0 do 3000€ a viac