Regionálny obchodný manažér na licenciu, celá SR

COOL-CARS s. r. o.

Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Odmeňovanie na základe výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytvorenie a riadenie regionálnej pobočky COOL-CARS
- budovanie vlastnej klientely súkromných osôb a firiem
- koordinácia vlastnej skupiny licencovaných partnerov na Slovensku, prípadne
neskôr aj v zahraničí
- prezentácia nášho systému
Zabezpečenie chodu prevádzky:
- sprostredkovanie predaja áut a iných technológií
- spracovanie objednávok
- spracovanie úverov, lízingu a poistenia
- starostlivosť o našich jestvujúcich klientov a poskytovanie ďalších benefitov
(*Nie je nutné vykonávať všetky uvedené činnosti, ale zabezpečiť funkčnú prevádzku)

° Odmeňovanie podľa provízneho systému do neobmedzenej výšky
° Možnosť vysokých odmien od začiatku, ak sa umiestníte hneď na vyššiu pozíciu
° Ste na voľnej nohe, pracujete podľa vlastných predstáv
° Odmeňovanie z práce skupiny pod Vami
° Dodatočné bonusy, pasívne príjmy
° Šikovným prideľujeme služobné autá
° Príjmy z ďalších činností spoločnosti
° Podiely na zisku pri vyšších pozíciách licencií
° Odporúčate nás a zarábate si na vlastné sny...
° Naše motto: Rastieme spolu!

Pošlite nám svoj životopis a prídite osobne na výberové konanie a predstavenie spoločnosti vždy v utorok alebo štvrtok o 17:45 v ARUBA business center, Galvaniho 7/D, Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

° Samostatnosť, podnikavosť
° Komunikatívnosť, serióznosť
° Vzťah k autám, robíme pre radosť a s radosťou
° Skúsenosti s finančnými produktami sú výhodou
° Skúšky NBS sú výhodou, nie podmienkou

Máme medzinárodný licencovaný systém na poradenstvo, predaj, sprostredkovanie a leasing všetkých značiek áut od Škodovky... po Rolls-Royce... http://www.cool-cars.sk Ponúkame nové, zánovné a predvádzacie vozidlá ako aj leasing iných technológií. Vybavujeme klientov komplexne vrátane finančného poradenstva, vhodného typu leasingu, spotrebných úverov na akontáciu a poistenia. Našou víziou sú spokojní klienti, spolupracovníci a dodávatelia, ako aj obnovenie súkromného a podnikateľského vozového parku a šírenie nových technológií pre čistejšiu planétu. Máme širokú klientsku základňu a školíme tím ľudí pre ich obsluhu, budujeme regionálne kancelárie.

Galvaniho 7/D
82104 Bratislava
ID: 3294763   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Odmeňovanie na základe výkonu