Elektromechanik, mechanik

Convoi s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 5,50€/hod + náhrady vyplývajúce zo zákona (diety, príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plnenie úloh súvisiacich s presunom strojov a zariadení , ich odpájanie a znovuzapájanie

miesto práce je podľa potreby vrámci Slovenska, Čiech, Strednej Európy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektromechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť, zodpvednosť, presnosť, precíznosť, ochota učiť sa
Osvedčanie §21 samostaný elektrotechnik podmienkou.

Spoločnosť Convoi je lídrom v oblasti priemyselnom sťahovaní, manipulácie s bremenami, demontáže a montáže akýchkoľvek
technologických zariadení a ich prepravy.

www.convoi.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Jégeho 8
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marianna Adamová
Tel.: +421911732311
E-mail: poslať životopis
ID: 3348803   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 5,50€/hod + náhrady vyplývajúce zo zákona (diety, príplatky)