Klampiar, pokrývač

Conventix s. r. o.

Miesto práce
Chemnitz, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
okamžite po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
15 - 17 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborných pracovníkov na klampiarske a pokývačske práce do Nemecka - mesto Chemnitz (pokrývačí krytín, pokrývanie rovných a šikmých striech)

Zamestnávateľ preferuje pracovníkov s odbornými skúsenosťami, ktorí ovládajú základy NJ, AJ. Dĺžka pracovneho pomeru najmenej 3 mesiace, nástup okamžite.

- dobré ubytovacie podmienky blízko stavby
- zaujímavá práca na dlhšie obdobie
- týždenná istá výplata
- flexibilná pracovná doba (piatok - sobota) - 200 - 250 hodín mesačne (2-3 týždňové pracovné turnusy - týždeň voľno)

V prípade, že potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás prosím na tel. čísle +49 171 37777 80 alebo na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebna firma Gewerbepark A4 GmbH, Bornaer Strasse 205, 09114 Chemnitz

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Kandidát musí mať predchádzajúce skúsenosti s uvedenou prácou, vlastné auto výhodou.

Organizovanie a sprostredkovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
ID: 3485069  Dátum zverejnenia: 9.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.