Konzultační inženýr

Contract Management, a.s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se podílet na řízení jednoho z největších stavebních kontraktů na Slovensku? Pak hledáme právě Vás. Sháníme posilu pro náš slovenský tým konzultačních inženýrů, kteří pomáhají dokončit aktuálně největší dopravní stavbu na Slovensku.

Náplň práce:

  • Zajištění informací a podkladů k řešené problematice (změny a nároky smluvních stran vzniklé během projekční a realizační fáze výstavbového projektu)
  • Komunikace s účastníky výstavby (objednatelem, technickým dozorem, subdodavateli) za asistence projektového manažera
  • Účast na jednáních a kontrolních dnech stavby
  • Analýza podkladů a tvorba požadovaných výstupů: odborných stanovisek, nároků zhotovitele, návrhů změn (včetně jejich technického odůvodnění a ocenění ve spolupráci s jinými zaměstnanci a subdodavateli zhotovitele)
  • Plnění úkolů v rámci projektového týmu, na základě projektového manažera

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání stavebního směru (vhodné i pro absolventy s prokazatelnými zkušenostmi z praxe)
  • Znalost a zkušenosti s řízení staveb (technický dozor, stavbyvedoucí, jiné pozice) výhodou
  • Anglický jazyk – středně pokročilý (schopnost aktivní komunikace)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Zdravý selský rozum, přemýšlení v souvislostech
  • Smysl pro zodpovědnost
  • Organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce v týmu
  • Samostatnost, rozhodnost, důslednost, preciznost, spolehlivost
  • Uživatelská znalost práce s MS Office
  • Znalost MS Project výhodou

Nabízíme:

  • Pohodový kolektiv mladých inteligentních lidí
  • Možnost profesního růstu
  • Pracovní poměr na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost být součástí nového perspektivního odvětví stavebního trhu
  • Podporu seberealizace, získávaní nových zkušenostní a znalostí v širším okruhu stavebnictví
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • A mnoho dalších benefitů: stravenky, sick days, home-office, 25 dní dovolené, vzdělávací kurzy, firemní notebook a telefon
  • Nástup možný ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3576554  Dátum zverejnenia: 11.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 EUR/měsíc