Logo Contract management SK, s.r.o.

Právnik v stavebníctve

Contract management SK, s.r.o.

Mlynské luhy 64, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
nástup možný ihneď
1 500 - 1 900 EUR/mesiacPlatové podmienky budú závisieť od pracovných skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou tímu, ktorý pomáha pri realizácii stavieb na Slovensku? Chceš robiť dynamickú a rôznorodú prácu na rozmanitých projektoch ? Máš právne vzdelanie? Áno? Tak sa pridaj sa k nám. Všetko potrebné ťa naučíme!

Náplň práce:

· analýza zmlúv, dodatkov a mechanizmov
· kontrola nad zmluvnými podmienkami FIDIC
· zaistenie informácií o konkrétnom stavebnom projekte
· komunikácia s objednávateľom a zhotoviteľom za asistencie projektového manažéra
· účasť na jednaniach a kontrolných dňoch stavby
· činnosť v rámci projektového tímu, podpora projektového manažéra
· riadenie zmluvnej korešpondencie strán pri vykonávaní diela
· návrhy pokynov správcu zákazky (správcu stavby) k predloženiu návrhu a k prevedeniu zmien diela (variácií)
· návrhy určení správcu zákazky (správcu stavby) vo veci claimov (nárokov) zhotoviteľa a objednávateľa
· návrhy dohody medzi objednávateľom a zhotoviteľom a ostatných písomností
· analýza a posúdenie uzneseného claimu (zmluvného kompenzačného nároku) zhotoviteľa
· riadenie korešpondencie vo veci chybného plnenia zhotoviteľa

​· ponúkame flexibilnú pracovnú dobu – záleží nám na kvalite odvedenej práce, ale o čase rozhoduješ ty sám
​· radi ťa uvidíme v kancelárii, ale máš možnosť pracovať aj na home - office
​· oceňujeme prácu našich zamestnancov a na základe dosiahnutých výsledkov im radi doprajeme bonus v podobe polročných odmien
​· samozrejmosťou je firemný notebook a mobilný telefón
​· dostaneš od nás 5 dní navyše na regeneráciu ( sickdays )
​· chceme posúvať našich zamestnancov a preto im doprajeme vzdelávanie a kurzy podľa ich vlastného výberu
​· pracovná zmluva je samozrejme na dobu neurčitú
​· zažiješ s nami skvelé firemné teambuildingy, ktoré stmelia každý kolektív
​· nemusíš sa báť, máme aj bezproblémové parkovanie pred budovou firmy​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Hľadáme človeka s pozitívnym prístupom a s chuťou rozvíjať sa v obore stavebníctva, ktorého si komplexne zaškolíme.

Mal by:
· premýšľať v súvislostiach
· mať zmysel pre zodpovednosť
· mať organizačné a komunikačné schopnosti

Znalosť problematiky verejných zákaziek, zmluvných vzorov FIDIC a stavebného zákona výhodou.

V Contract managemente sa špecializujeme na všetky fázy stavebných projektov. Poznáme ich úskalia a vzájomné súvislosti. Vďaka tomu dokážeme klientov bezpečne previesť celým procesom od počiatočnej myšlienky cez realizáciu až po dokončenie stavby. Pomáhame uskutočňovať aj tie najnáročnejšie stavebné vízie a postupovať efektívne s úsporou času a finančných prostriedkov.

Sme novodobí rytieri stavebného trhu a staviame na 4 pilieroch:
- Novátorstvo, guráž, šľachetnosť, gentlemanstvo.

Snažíme sa o to, aby sa stavebný trh posunul k lepšiemu a pomáhame na ňom vytvoriť zdravé prostredie. Vyznáme sa v platnej legislatíve a vieme, ako správne nastaviť zmluvné vzťahy, aby boli pre všetky strany transparentné, efektívne a vyvážené.

Nájdete nás aj na:

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4378557  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac