Výkonný riaditeľ pre stavebnú spoločnosť

CONTRACT ADMINISTRATION (SLOVAKIA) s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 3200 EUR + provízie podľa výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedanie za implementáciu stratégie akcionárov spoločnosti
- operatívne riadenie spoločnosti za účelom dosiahnutia stanovených cieľov
- vypracovávanie a implementácia strednodobých a dlhodobých cieľov spoločnosti
- zabezpečnovanie rentability všetkých činností spoločnosti
- vedenie rokovaním s kľúčovými obchodnými partnermi spoločnosti, negociácia podmienok spolupráce
- tvorba stratégie rozvoja spoločnosti
- identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí
- pravidelné reportovanie centrále spoločnosti

- práca pre jednu z medzinárodne najväčsích podnikov v oblasti prenájmu žeriavov , plošín a špeciálneho transportu
- možnosť kariérne rásť a využiť svoj potenciál v rámci obchodných zručností a orientácie na zákazníka a jeho potreby
- podieľať sa na raste a úspechoch spoločnosti
- možnosť 13. a 14. platu a odmien podľa hospodárskych výsledkov
- firemné auto aj na súkromné účely
- mobilný telefón
- notebook

V rámci spoločného projektu v oblasti personalistiky hľadáme kandidáta na pozíciu - Výkonného riaditeľa pre nášho partnera spoločnosť, ktorá je jednou z medzinárodne najväčsích podnikov v oblasti prenájmu žeriavov , konštrukcií , plošín a špeciálneho transportu.

V prípade záujmu o pozíciu nám posielajte svoje životopisy v SJ a v AJ alebo v NJ. Oslovíme len vybraných kandidátov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- technické zručnosti
- skúsenosti na manažérskej pozícii sú nutné
- schopnosť bezproblémovej komunikácii v nemčine, príp. v anglickom jazuku je nutná
- oblasti skúseností: stavebníctvo, projekty infraštruktúry, architektonické projekty, práca s výťahmi, príp. automobilový priemysel
- flexibilita
- kreativita
- znalosť trhu
- silná orientácia na potreby zákazníka
- schopnosť riadiť a motivovať tím manažérov a zamestnancov

Spoločnosť Contract Administration (Slovakia) s.r.o./Crowe patrí k priekopníkom a lídrom na trhu služieb outsourcingu v strednej Európe. Naša spoločnosť má svoje zastúpenie v Poľsku a v Českej republike. Na Slovensku pôsobíme od roku 2005.
Bližšie info o nás aj na: www.ca-staff.eu alebo www.crowe.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3370326  Dátum zverejnenia: 23.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3200 EUR + provízie podľa výsledkov spoločnosti