Senior mzdová účtovníčka

CONTRACT ADMINISTRATION (SLOVAKIA) s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 16, Ružinov
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 - 1500 (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie:
- miezd pre klientov spoločnosti na mesačnej báze
- reportov podľa požiadaviek klienta
- mesačných výkazov do zdravotných poisťovní
- mesačných výkazov do sociálnej poisťovne
- prehľadov a hlásenína príslušné daňové úrady
- dochádzky zamestnancov z vnútorného docházdkového system klienta
- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov na príslušné inštitúcie
- PN, OČR, návštev lekára a ich hlásenia do poisťovní
- ročného zúčtovania dane pre zamestnancov
- ročného zúčtovania zdravotného poistenia
- ELDP

Príprava:
- štatistických hlásení
- ostatných výkazov a hlásení podľa požiadaviek klienta
- potvrdení o výške mzdy pre zamestnancov klienta

Výpočet:
- exekúcií

- flexibilný pracovný čas
- školenia a kurzy pre profesionálov
- práca v dynamickom a medzinárodnom tíme
- zaujímavé platobné podmienky a kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- znalosť a skúsenosti s programom Helios - podmienkou
- znalosť aj iných mzdových programov - výhodou
- znalosť anglického jazyka - výhodou

Spoločnosť Contract Administration (Slovakia) s.r.o. patrí k priekopníkom a lídrom na trhu služieb personálno-mzdového outsourcingu v strednej Európe. Klientom poskytuje komplexné služby v oblasti mzdovej administratívy v súlade s požiadavkami pracovného práva, sociálneho a zdravotného poistenia, a daňového práva. Naša spoločnosť má svoje zastúpenie v Poľsku a v Českej republike. Na Slovensku pôsobíme od roku 2005.
Bližšie info o nás aj na: www.ca-staff.eu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Karadžičova 16
821 08 Bratislava
ID: 1852779   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 - 1500 (v závislosti od skúseností)