Supervízor kina CINEMAX Prešov

CONTINENTAL FILM, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
680 EUR/mesiaczákladný nástupný plat 680 € + príspevok na ošatenie, príplatky cez víkendy, za prácu cez sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CINEMAX je lídrom kinozábavy a jeho MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK si môžete vychutnať už v 12 mestách na Slovensku. Ak si chcete byť súčasťou sveta filmu aj inak ako len divák, pozrite si našu ponuku. V CINEMAX PREŠOV nám chýba supervízor/technická podpora, ktorý bude riadiť prevádzku ako svoju vlastnú, je schopný poradiť si s nečakanými situáciami a vie usmerniť zamestnancov k lepšej produktivite.
Hlavnou úlohou je zabezpečiť celkový chod prevádzky kina. Je potrebné disponovať technickými zručnosťami a vedomosťami na strednej úrovni , zamestnanci sú zaškoľovaní a kontrolovaní vami preto je dôležité mať komunikačné zručnosti dobre zvládnuté. Chod kina sa nezaobíde bez komunikácie so zákazníkmi a riešením prípadných reklamácií. Okrem filmov sa v kinách realizujú rôzne eventy, ktoré budú realizované pod vaším dohľadom. Znalosť portfólia produktov a prehľadov filmových noviniek je taktiež základnom dobrého supervízora.

- práca v prostredí filmových noviniek
- nahliadnutie do rôznych odvetví, ktoré sa týkajú chodu kina
- - motivačná odmena v prípade dosiahnutia stanovených cieľov
- pracovná doba pre milovníkov spánku (začína sa od 12:00 hod)
- voľné vstupenky do kina, zamestnanecké zľavy vo výške 50%
- zamestnanecké projekcie filmových noviniek
- príplatky za víkendy a sviatky strávené v práci
- žiadne špeciálne vzdelanie, jazykové znalosti a zručnosti – všetko vás naučíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, ekonomické, humanitné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie voči zákazníkom aj zamestnancom
- chuť komunikovať
- schopnosť viesť a motivovať tím mladých ľudí
- proaktívny prístup a silná orientácia na zákazníka
- schopnosť rýchlo reagovať na vzniknuté situácie
- zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, cieľavedomosť
- orientácia v oblasti filmového (kultúrneho) sveta výhodou

Continental film, s.r.o., je rodinná distribučná spoločnosť, založená v roku 1997, ako nástupca spoločnosti Gemini film. Do slovenských kín priniesla mnohé známe zahraničné, české i slovenské filmy od významných zahraničných, českých a slovenských produkčných spoločností.
Počas vývoja a spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť aj v oblasti prevádzky multikín. Tento vývoj v roku 2006 znamenal založenie spoločnosti CINEMAX, a. s., v súčasnosti najväčšieho prevádzkovateľa kín na Slovensku a spoločnosti CINEMAX Bratislava s. r. o.. CINEMAX je lídrom v oblasti kino zábavy so svojimi 14 kinami v 12 mestách na Slovensku a jednom v Rumunsku.

Pobox 48
830 05 Bratislava
http://www.continental-film.sk , www.cine-max.sk
ID: 3869886  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 680 EUR/mesiac