Manažér kina CINEMAX Trenčín

CONTINENTAL FILM, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné riadenie chodu prevádzky kina
- zodpovednosť za vedenie, motivovanie a kontrolovanie zamestnancov
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb
- spracovanie ekonomickej a personálnej agendy
- komunikácia so zákazníkmi, riešenie reklamácií
- realizácia eventov
- pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základný nástupný plat 680 € + príspevok na ošatenie, príplatky cez víkendy, za prácu cez sviatok

- ponúkame zaujímavú a dynamickú prácu v mladom kolektíve
- možnosť sebarealizácie, profesionálneho a osobného rozvoja
- voľné vstupenky do kina, zamestnanecké zľavy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, ekonomické, humanitné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie, výborné komunikačné a predajné zručnosti
- silná osobnosť, schopnosť viesť a motivovať tím
- proaktívny prístup, silná orientácia na zákazníka
- schopnosť rýchlo reagovať na vzniknuté situácie
- zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, bezúhonnosť, cieľavedomosť
- orientácia v oblasti filmového (kultúrneho) sveta výhodou

Continental film, s.r.o., je rodinná distribučná spoločnosť, založená v roku 1997, ako nástupca spoločnosti Gemini film. Do slovenských kín priniesla mnohé známe zahraničné, české i slovenské filmy od významných zahraničných, českých a slovenských produkčných spoločností.
Počas vývoja a spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť aj v oblasti prevádzky multikín. Tento vývoj v roku 2006 znamenal založenie spoločnosti CINEMAX, a. s., v súčastnosti najväčšieho prevádzkovateľa kín na Slovensku a spoločnosti CINEMAX Bratislava s. r. o.. V súčasnosti má 13 kín v 12 mestách a je lídrom v oblasti kino zábavy.

Pobox 48
830 05 Bratislava
http://www.continental-film.sk , www.cine-max.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Beata Móžiová
E-mail: poslať životopis
ID: 3713613   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný nástupný plat 680 € + príspevok na ošatenie, príplatky cez víkendy, za prácu cez sviatok