Reagujte bez životopisu

Brigáda pre študenta vysokej školy alebo strednej školy v kine CINEMAX Trenčín

CONTINENTAL FILM, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať kontakt s návštevníkmi kina, predaj vstupeniek a rôzneho sortimentu občerstvenia
- zabezpečenie chodu prevádzky kina
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb dodávaných zákazníkom
- komunikácia so zákazníkmi, riešenie reklamácií
- starostlivosť o čistotu a dodržiavanie štandardov spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základný nástupný plat od 3 € brutto + príspevok na ošatenie , príplatky cez víkendy, za prácu cez sviatok

- ponúkame zaujímavú a dynamickú prácu v mladom kolektíve
- možnosť sebarealizácie, profesionálneho a osobného rozvoja
- kariérny rast
- voľné vstupenky do kina, zamestnanecké zľavy, zľavové poukážky

Informácie o výberovom konaní

Práca trvá do nočných hodín.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie, výborné komunikačné a predajné zručnosti
- proaktívny prístup, silná orientácia na zákazníka
- schopnosť rýchlo reagovať na vzniknuté situácie
- zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, bezúhonnosť, cieľavedomosť
- orientácia v oblasti filmového (kultúrneho) sveta výhodou

Continental film, s.r.o., je rodinná distribučná spoločnosť, založená v roku 1997, ako nástupca spoločnosti Gemini film. Do slovenských kín priniesla mnohé známe zahraničné, české i slovenské filmy od významných zahraničných, českých a slovenských produkčných spoločností.
Počas vývoja a spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť aj v oblasti prevádzky multikín. Tento vývoj v roku 2006 znamenal založenie spoločnosti CINEMAX, a. s., v súčastnosti najväčšieho prevádzkovateľa kín na Slovensku a spoločnosti CINEMAX Bratislava s. r. o.. V súčasnosti má 13 kín v 12 mestách a je lídrom v oblasti kino zábavy.

Pobox 48
830 05 Bratislava
http://www.continental-film.sk , www.cine-max.sk
ID: 3709893   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný nástupný plat od 3 € brutto + príspevok na ošatenie , príplatky cez víkendy, za prácu cez sviatok