Pokladník/bufetár - kumulovaná pozícia v kine

CONTINENTAL FILM, s.r.o.

Miesto práce
Cinemax Bory Mall, Lamač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
740 EUR/mesiacku mzde prislúchajú príplatky za sviatky a víkendy, súčasťou mzdy je aj 1 € netto za každú odpracovanú hodinu podľa pracovného fondu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude zabezpečovať kontakt s návštevníkmi kina, predaj vstupeniek a rôzneho sortimentu občerstvenia, starostlivosť o čistotu a dodržiavanie štandardov spoločnosti CINEMAX.
Pozícia je vhodná najmä pre tých, ktorých baví kino a dobrý film, láka ich práca v mladom a dynamickom kolektíve a majú chuť zabezpečovať pre našich zákazníkov maximálny pocitový a filmový zážitok. Keďže ide aj o prácu v neskorých nočných hodinách, prijímame iba uchádzačov vo veku od 18 rokov.

- v nočných hodinách zabezpečená preprava priamo domov
- voľné vstupenky do kina a 50 % zľava na celý sortiment občerstvenia
- zamestnanecké projekcie
- motivačné súťaže
- možnosť sebarealizácie, vzdelávania a kariérneho rastu

Životopisy zasielajte na adresu: [email protected] a do predmetu e-mailu uveďte Záujem o prácu
Vo svojom e-maili, prosím, uveďte:
Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti CINEMAX Bratislava, s. r. o., so sídlom Ševčenkova 19, 851 01 Bratislava podľa zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať v mladom kolektíve v najmodernejšom multikine na Slovensku
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- flexibilita
- pracovitosť
- zodpovednosť

CONTINENTAL FILM je distribučná spoločnosť so širokým portfóliom rôznorodých filmových titulov. Do slovenských kín prináša hollywoodske trháky, výrazné európske snímky, ale každoročne aj množstvo domácich titulov, ktoré sa u publika tešia výraznej obľube.
Ako výhradný distribútor štúdia Warner Bros. na Slovensku distribuuje napríklad filmy zo sveta Harryho Pottera, Pána Prsteňov či hororového „Conjuring“ univerza, u nás známeho pod názvom V zajatí démonov. Mimoriadne obľúbenou súčasťou ponuky sú filmové adaptácie komiksov vydavateľstva DC Comics, venované superhrdinom ako Superman, Batman či Wonder Woman, vrátane nedávnych snímok ako The Batman alebo Joker. Z produkcie štúdia Warner Bros. pochádza tiež komédia Barbie, ktorá je najnavštevovanejším filmom slovenských kín v roku 2023 alebo dlho očávané pokračovanie Sci-fi filmu Duna.
V distribúcii slovenských a českých filmov patrí CONTINENTAL FILM medzi najúspešnejších distribútorov a jeho portfólio je naozaj široké. Nájdete v ňom divácky najobľúbenejšie slovenské filmy posledných rokov, medzi ktoré patria snímky Čiara, Všetko alebo nič či Šťastný nový rok. Nechýbajú však ani angažované drámy ako Amnestie, Správa či Slúžka. Portfólio dopĺňajú dokumentárne filmy, často venované významným osobnostiam kultúry či športu, medzi ktoré patria Attila Végh, Martin Škrtel, ale aj Peter Dvorský či Dežo Hoffmann.
ID: 3503851  Dátum zverejnenia: 6.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac