Asistentka konateľa/Recepčná

CONTINENTAL FILM, s.r.o.

Miesto práce
Výhonská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 550€/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie telefónov, prepájanie, preberanie a odovzdávanie odkazov
- prijímanie návštev
- príprava a vybavovanie e-mailovej i listovej korešpondencie
- evidencia došlej a odoslanej pošty
- kontrola správnosti faktúr
- evidencia, zakladanie a triedenie písomností a zmlúv
- zasielanie pozvánok a pozdravov
- vytváranie a aktualizácia databáz
- príležitostné písomné preklady z/do anglického jazyka
- zabezpečenie chodu a materiálneho vybavenia kancelárie
- starostlivosť o čistotu firemnej kuchynky
- asistentské práce
- rezervácie ubytovaní a leteniek
- objednávanie výroby vizitiek a pečiatok
- príjem a odosielanie zásielok kuriérskymi službami
- vykonávanie úloh podľa pokynov nadriadených

- práca v mladom a dynamickom kolektíve a najmä v prostredí filmového sveta
- maximálna ústretovosť a rešpekt k zamestnancom
- nahliadnutie do rôznych odvetví, ktoré sa týkajú chodu kín
- účasť na filmových premiérach
-sledovanie aktuálnych filmových noviniek
- možnosť pracovného rastu
- stravné lístky
- firemné teambuildingy na atraktívnych miestach
- posedenia v príjemnom pracovnom kolektíve
- kurz anglického jazyka
- trinásty plat
- firemné raňajky
- nonstop využitie kávovaru s čerstvou kávou
- pravidelné využitie malého snacku ( sladké, slané)
- VIP zamestnanecká karta
- možnosť využitia rôznych zľavových kupónov

Svoje CV spolu s motivačným listom zasielajte na adresu recepcia@cofilm.sk - do predmetu správy napíšte názov pozície. Vzhľadom na veľký počet žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kultúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikačné a organizačné schopnosti, precíznosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu, samostatnosť, príjemné vystupovanie, bezúhonnosť, vodičský preukaz skupiny B výhodou

Continental film, s.r.o., je rodinná distribučná spoločnosť, založená v roku 1997, ako nástupca spoločnosti Gemini film. Do slovenských kín priniesla mnohé známe zahraničné, české i slovenské filmy od významných zahraničných, českých a slovenských produkčných spoločností.
Počas vývoja a uvedomenia si situácie na trhu, sa dlhodobo venuje prevádzke kín. Spočiatku to boli jedno-sálové kiná, neskôr viac-sálove – multikiná. Tento vývoj v roku 2006 znamenal založenie spoločnosti CINEMAX, a. s., v súčastnosti najväčšieho prevádzkovateľa multikín na Slovensku a spoločnosti CINEMAX Bratislava s. r. o.. V súčasnosti má 14 kín v 13 mestách a je lídrom v oblasti kino zábavy.

Sevcenkova 19
851 01 Bratislava
http://www.continental-film.sk , www.cine-max.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Martešíková
Tel.: +421905906594
E-mail: poslať životopis
ID: 3491787   Dátum zverejnenia: 13.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 550€/dohodou