Recepčná

CONTINENTAL FILM, s.r.o.

Miesto práce
Výhonská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný nástupný plat od 750 € + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie telefónov, prepájanie, preberanie a odovzdávanie odkazov
- prijímanie návštev
- príprava a vybavovanie e-mailovej i listovej korešpondencie
- evidencia došlej a odoslanej pošty
- evidencia, zakladanie a triedenie písomností a zmlúv
- zasielanie pozvánok a pozdravov
- zabezpečenie chodu a materiálneho vybavenia kancelárie
- starostlivosť o čistotu firemnej kuchynky
- asistentské práce
- rezervácie ubytovaní a leteniek
- vykonávanie úloh podľa pokynov nadriadených

- práca v mladom a dynamickom kolektíve a najmä v prostredí filmového sveta
- možnosť kariérneho rastu
- účasť na slávnostných filmových premiérách
- firemné teambuildingy
- kurz anglického jazyka
- trinásty plat
- firemné raňajky, nonstop využitie kávovaru s čerstvou kávou, snack
- voľné vstupenky do kina a 50 % zľava na občerstvenie

Svoje CV zasielajte na adresu [email protected] - do predmetu správy napíšte názov pozície. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné a organizačné schopnosti
- precíznosť, zodpovednosť
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- vodičský preukaz výhodou

Continental film, s.r.o., je rodinná distribučná spoločnosť, založená v roku 1997, ako nástupca spoločnosti Gemini film. Do slovenských kín priniesla mnohé známe zahraničné, české i slovenské filmy od významných zahraničných, českých a slovenských produkčných spoločností.
Počas vývoja a uvedomenia si situácie na trhu, sa dlhodobo venuje prevádzke kín. Spočiatku to boli jedno-sálové kiná, neskôr viac-sálové – multikiná. Tento vývoj v roku 2006 znamenal založenie spoločnosti CINEMAX, a. s., v súčastnosti najväčšieho prevádzkovateľa multikín na Slovensku a spoločnosti CINEMAX Bratislava s. r. o.. V súčasnosti má 14 kín v 13 mestách a je lídrom v oblasti kino zábavy.

Adresa spoločnosti

CONTINENTAL FILM, s.r.o. a CINEMAX, a.s.
Sevcenkova 19
851 01 Bratislava
http://www.continental-film.sk , www.cine-max.sk
ID: 3491787   Dátum zverejnenia: 19.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný nástupný plat od 750 € + 13. plat