Pomocný účtovník / office manager

Continental Business Services s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš ekonomické vzdelanie a zároveň si organizačný typ, ktorý má rád vo veciach poriadok a systém?
Chceš získať nové vedomosti a skúsenosti v úspešnej a dynamickej spoločnosti? Ak máš logické myslenie a pracovať s číslami je Tvoj dreamjob, určite sa nám ozvi.

Čo Ťa u nás čaká?
- Spracovanie hotovostnej pokladne
- Účtovanie došlých faktúr, ich úhrada kreditnou kartou
- Účtovanie dokladov platených kreditnou kartou, sledovanie zostatku na kreditnej karte na mesačnej báze
- Spracovanie nepeňažných plnení pre účastníkov kongresov/ seminárov, aj pre NCZI
- Prideľovanie kreditov pre zdravotníckych pracovníkov
- Spracovanie dochádzky, kontrola dovolenkových lístkov, sledovanie čerpania dovoleniek
- Spracovanie, kontrola a účtovanie komerčného poistenia na začiatku mesiaca
- Ďalšie pomocné účtovné práce podľa potrieb hlavnej účtovníčky, v čase neprítomnosti hlavnej účtovníčky zastupovanie v neodkladných záležitostiach
- Prípadné úlohy podľa potrieb spoločnosti bližšie špecifikované nadriadeným
- Front-back office manager: objednávky kancelárskych potrieb, vybavovanie a posielanie pošty, zakladanie dokladov
- Komunikácia a spolupráca s kolegami, dodávateľmi a štátnymi inštitúciami

- dynamická práca s ľuďmi v príjemnom prostredí v centre Bratislavy
- skvelá pracovná atmosféra v ambicióznom a nápomocnom tíme
- zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť osobnostného rastu a ďalšieho vzdelávania
- ďalšie výhody vyplývajúce z charakteru práce v cestovnom ruchu
- možnosť homeoffice (max 2 dni v týždni po zaučení, v prípade, že to aktuálna agenda dovolí)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

1

- min. 1 ročná prax v účtovníctve
- angličtina – začiatočník/mierne pokročilý
- práca s účtovným programom Pohoda výhodou
- práca s Windows a MS Office
- zmysel pre detail, zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, ochota učiť sa nové veci, schopnosť pracovať samostatne na pridelených úlohách

Continental Business Services je špecialista na organizovanie kongresov, konferencií, seminárov a školení rôzneho druhu, incentívnych motivačných ciest, teambuildingov a eventov so zameraním na individuálny prístup k firemným klientom.
ID: 4334544  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac