Skladovo-manipulačný zamestnanec

Miesto práce
Gumárenská 395/19, Dolné Vestenice
Termín nástupu
ihneď
1 184 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky mzdy cca 957€ brutto/mesačne + 8 % var. zložka mzdy (76€) + 150,-€ dochádzkový bonus + príplatky za zmenu + kvalifikačná prémia. Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 324,-€/rok, stravovanie - jedno jedlo/- 1,-€.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne zabezpečuje príjem, výdaj a manipuláciu s materiálom v 2-zmennej prevádzke. Zaznamenáva manipuláciu s materiálom podľa platných predpisov do skladovej evidencie. Realizuje prípravu fyzickej inventúry zásob materiálu v sklade. Zabezpečuje dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych opatrení v sklade. Zodpovedá za kvantitatívny a kvalitatívny príjem materiálu do skladu. Zodpovedá za správne uskladnenie materiálu, jeho evidenciu a jeho výdaj, dodržiavanie požiadaviek ochrany ŽP v oblasti skladovania a manipulácie s materiálom. Má hmotnú zodpovednosť za skladovaný materiál.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Vodič vysokozdvižného vozíka + prax
Skúsenosti so SAP výhodou

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja,

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu rozpočítaný do mesačných výplat
  • +8% variabilná zložka mzdy
  • 150€/mesačne dochádzkový bonus
  • 1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka
  • stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim
  • 1 x ročne valorizácia
  • 324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • vernostný bonus
  • odmeny za zlepšovacie návrhy
  • jazykové kurzy
ID: 583687  Dátum zverejnenia: 12.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 184 EUR/mesiac