Skladovo-manipulačný zamestnanec

Miesto práce
Gumárenská 395/19, Dolné Vestenice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne zabezpečuje príjem, výdaj a manipuláciu s materiálom v nepretržitej prevádzke. Zaznamenáva manipuláciu s materiálom podľa platných predpisov do skladovej evidencie. Realizuje prípravu fyzickej inventúry zásob materiálu v sklade. Zabezpečuje dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych opatrení v sklade. Zodpovedá za kvantitatívny a kvalitatívny príjem materiálu do skladu. Zodpovedá za správne uskladnenie materiálu, jeho evidenciu a jeho výdaj, dodržiavanie požiadaviek ochrany ŽP v oblasti skladovania a manipulácie s materiálom. Má hmotnú zodpovednosť za skladovaný materiál.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

vodič vysokozdvižného vozíka,
Skúsenosti so SAP výhodou

Zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou históriou
Možnosť osobného a profesijného rozvoja
13. a 14. plat vo výške 75% priemerného mesačného platu
100€/mesačne dochádzkový bonus
8% variabilná zložka mzdy
Valorizácia 1 x ročne
Príspevok 300€/ročne do III. dôchodkového piliera
Stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu)
Odmeny pri životných a pracovných jubileách, vzdelávacie programy a jazykové kurzy
Odmeny za zlepšovacie návrhy
ID: 583687  Dátum zverejnenia: 17.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac