Можливість для людей з України

Gumár v trojzmennej nepretržitej prevádzke

Miesto práce
Gumárenská 395/19, Dolné Vestenice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/hod.- 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu, - +8% variabilná zložka mzdy, - 100€/mesačne dochádzkový bonus.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojného zariadenia na lisovanie gumových a gumokovových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky, chemicky

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
  • zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja,

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
  • +8% variabilná zložka mzdy
  • 100€/mesačne dochádzkový bonus.
  • stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu),
  • 1 x ročne valorizácia
  • 300€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • vernostný bonus
  • odmeny za zlepšovacie návrhy
ID: 517806  Dátum zverejnenia: 18.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/hod.