Strategický junior nákupca PM materiálov

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie procesu RFQ (dopytu) podľa špecifikácií a výkresov
  • Vyhodnotenie RFQ, vrátane vyjednávania o cene, dodacích a platobných podmienkach
  • Výber a nominácia dodávateľov
  • Dokumentácia všetkých relevantných údajov a súborov v databáze a v SAP
  • Vytváranie rámcových zmlúv, objednávok na nástroje
  • Spolupráca na programe úspor na obstaraní PM materiálov
  • Riadenie dodávateľov, rozvoj dodávateľov, eskalácia na prvej úrovni
  • Hľadanie nových / alternatívnych dodávateľov
  • Spolupráca na hodnotení dodávateľov
  • Spolupráca na auditovaní dodávateľov
  • Spolupráca s prepojenými oddeleniami
  • Spolupráca s globálnou EMEA nákupnou organizáciou

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický, prípadne technicko-ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Základné znalosti strojárskych technológií - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

Nákupu
1

MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • SAP výhodou
  • Vodičský preukaz B
  • Ochota cestovať - hlavne EMEA
  • Odborné technické porozumenie obstarávaných materiálov
  • nemecký jazyk výhodou

sociálne benefity
ID: 517790  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac