Technický pracovník logistiky

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
Dohodou
1 698 - 1 885 EUR/mesiac- v závislostí od skúseností a znalostí uchádzača. Po zaškolení možnosť pridelenia variabilnej zložky mzdy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Pracovná pozícia je obsadzovaná na dobu určitú - 2 roky.
> Koordinácia a organizovanie dodávky polotovarov interným alebo externým zákazníkom a zodpovednosť za včasné dodávky do závodov (ICO bussines).
> Zabezpečovanie plánu výroby a dodávky membrán.
> Vytváranie prepravných dokladov v module SAP tempo SD a MM.
> Koordinácia a organizovanie činnosti poskytovateľa služieb (príjem z výroby, vychystávanie, nakladanie, vykladanie vratných obalov).
> Zodpovednosť za prípravu zmlúv a vytváranie dobropisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

> Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti logistiky a podobne
> Skúsenosti s distribučnou logistikou, controllingom logistiky
> Komunikatívna znalosť anglického jazyka
> Znalosť MS Office a SAP
> Incoterms 2000
> Controlling - základy

Našim zamestnancom poskytujeme veľké množstvo benefitov:

odmeňovanie zamestnancov finančnými bonusmi počas leta - 13. plat a pred Vianocami - 14. plat
možnosť stravovania v jedálni spoločnosti (obed za 1,30€)
mimoriadne ročné odmeny
dochádzkový bonus 1 000€
extra pracovné voľno ako odmena za odpracované roky
príspevky na detskú rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pre darcov krvi
odmeny pri pracovných jubileách (140€ - 1 130€) a životných jubileách (50€ - 420€)
bezúročné pôžičky pre zamestnancov
nákup pneumatík za zvýhodnené ceny
príležitosť pre rozvoj (bezplatné vzdelávanie a školenie podľa potrieb zamestnanca).

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím reagujte tu:https://smrtr.io/kwf5-

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Mičudová
E-mail: poslať životopis
ID: 4830346  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 698 EUR/mesiac