Elektronik pre prevádzku Energetika - hľadáme nového člena tímu

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
dohodou
Od 1 447 EUR/mesiac- nástupná mzda 1 447 € brutto/mesiac - cieľová mzda po zapracovaní 1 884 € brutto/mesiac + variabilné zložky mzdy - zamestnanecké benefity v súlade s kolektívnou zmluvou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> práca na ranné zmeny s možnosťou individuálne dohodnutého pevného pracovného času
> preventívna údržba vzduchotechnických
jednotiek, chladiacich systémov a vybraných
vyhradených technických zariadení
> diagnostika a správa systémov merania
a regulácie v rátane PLC systémov vybraných zariadení oddelenia údržby systémov budov
> operatívna údržba vybraných zariadení oddelenia správy budov
> plánovanie preventívnej údržby (TPM) na
vzduchotechnických jednotkách, tepelných
čerpadlách a ďalších vybraných vyhradených technických zariadeniach v správe oddelenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • min. stredoškolské vzdelanie – špecializácia elektro, automatizačná technika, mechatronik, resp. elektrotechnický odbor,
  • práca s PC – MS OFFICE,
  • osvedčenie vyhlášky 508/2009 Zb. z. – min. § 21,
  • znalosť jednoduchého programovania riadiacich systémov výhodou,
  • prax v oblasti údržby výhodou,
  • znalosť anglického resp. nemeckého jazyka výhodou,
  • schopnosť samostatnej práce

  • stabilná práca v medzinárodnej firme, pracovná zmluva uzatvorená priamo so spoločnosťou Continental Tires Slovakia
  • nástupná mzda od 1 447 do 1 884 € brutto/mesiac (v závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta)
  • zamestnanecké benefity v súlade s kolektívnou zmluvou
  • nástupný bonus 1 000€
  • odmeňovanie zamestnancov finančnými bonusmi počas leta - 13. plat a pred Vianocami - 14. plat
  • nadštandardné príplatky za nočnú zmenu a prácu v sobotu (2,32 €/hod.) a nedeľu (4,64 €/hod.)
  • možnosť stravovania v jedálni spoločnosti (obed za 1,30€)
  • mimoriadne ročné odmeny
  • dochádzkový bonus 1 050€
  • extra pracovné voľno ako odmena za odpracované roky
  • príspevky na detskú rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pre darcov krvi
  • odmeny pri pracovných jubileách (140€ - 1 130€) a životných jubileách (50€ - 420€)
  • bezúročné pôžičky pre zamestnancov
  • nákup pneumatík za zvýhodnené ceny
  • príležitosť pre rozvoj (bezplatné vzdelávanie a školenie podľa potrieb zamestnanca).

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačítka "Mám záujem"
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 042/461 3452.

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Mičeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4823689  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 447 EUR/mesiac