Pracovník personalistiky I. – Operačné centrum

Miesto práce
Púchov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.5.2024/podľa dohody
1 690 - 2 300 EUR/mesiacTT7: 1690€ + variabilná mzda ako 13. a 14. plat, individuálna prémia a ďalšie bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia so zamestnancami a lokálnym HR ČR/SK prostredníctvom call centra a ticketovacieho systému.
• Personálna administratíva.
• Zavádzanie a zmena dát v personálnom systéme.
• Komunikácia s vonkajšími inštitúciami a úradmi.
• Úzká spolupráca so mzdovou účtarňou.
• Vzájomná spolupráca na každodennej báze s českým/slovenským HR operačným tímom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Human Resource Management Systems (HRMS) - Pokročilý

• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienkou.
• Orientácia v SAPe - HR modul.
• Orientácia v zákoníku práce a personalistike.
• Priatelské a príjemné vystupovanie.
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, rýchlosť.
• Proklientská orientácia.
• Min. SŠ vzdelanie s maturitou.

• Príležitosť byť pri vzniku nového personálneho operačného centra.
• Školenia požadované pre výkon práce.
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
• Dovolenkový a vianočný bonus (13. a 14. plat).
• Nákup pneumatík za zvýhodnené ceny.
• Jedáleň priamo v závode – len 1,30 eur za menu.
• Bohatý sociálny program: Relax & wellness aktivity, detské rekreácie.
• Dochádzkový bonus (1000€).
ID: 4806554  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 690 EUR/mesiac