Technický pracovník údržby

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
Dohodou
1 885 EUR/mesiac+ benefity. Po zaškolení možnosť pridelenia variabilnej zložky mzdy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Príprava a optimalizácia plánov preventívnej údržby a opráv
> Zabezpečovanie, klasifikácia a špecifikácia náhradných dielov
> Špecifikácia zadania a technický dozor údržby, servisu a opráv zariadení
> Analýza koreňových príčin poruchovosti (SPS)
> Udržiavanie technickej dokumentácie údržby

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

> 2. stupeň VŠ – elektrotechnické zameranie
> prax v oblasti údržby min. 2 roky výhodou
> znalosť elektrotechnických, elektronických a IT systémov
> znalosť MS Office - pokročilá úroveň
> znalosť anglického na komunikatívnej úrovni
> flexibilita, samostatnosť a proaktívny prístup
> komunikatívnosť
> schopnosť tímovej práce aj v rámci medzinárodných tímov
> ochota vzdelávať sa

> Práca na rannú zmenu
> Flexibilný pracovný čas
> Školenia požadované pre výkon práce
> Bonusy: 13. a 14. plat
> Dochádzkový bonus vo výške 1000€/ročne
> Jedáleň priamo v závode – len 1,30 eur za menu
> Bohatý sociálny program: Relax & wellness aktivity
> Nákup pneumatík za zvýhodnené ceny
> Príspevok na 3.dôchodkový pilier

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím reagujte tu:

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Mičudová
E-mail: poslať životopis
ID: 4804452  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 885 EUR/mesiac