Údržbár - elektronik - nástupný bonus 1000 eur + mnohé benefity.

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
Dohodou
1 330 - 2 010 EUR/mesiacNový zamestnanec sa prvé týždne zaškoluje len na rannej zmene - mzda od 1330€ brutto. Po kompletnom zaškolení možnosť zvýšenia mzdy až do 2010€.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:

  • preventívna a zmenová údržba elektro častí strojných zariadení v zmysle plánov a predpisov,
  • identifikácia porúch a ich opravy s využitím technickej dokumentácie, prístrojov, číslicovej a meracej techniky,
  • pracovná zmluva priamo so spoločnosťou Continental Tires Slovakia s.r.o.
  • práca sa vykonáva v štvorzmennom režime (2 voľné víkendy v mesiaci + v mesiaci 4 voľné dni cez pracovný týždeň)

Tešíme sa na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • znalosti PLC systémov, automatizačných a regulačných prvkov výhodou
  • platné osvedčenie z vyhlášky č. 508/2009 Z.z. -
  • odborná spôsobilosť na činnosť na elektrickom technickom zariadení min. §21
  • zodpovednosť, iniciatíva, ochota vzdelávať sa

Našim zamestnancom poskytujeme veľké množstvo benefitov:

> 13. a 14. plat,
> nástupný bonus 1000€,
> dochádzkový bonus 1050€,
> mimoriadne ročné odmeny
> pneumatiky za zvýhodnené ceny,
> príspevky na detské tábory,
> bezúročné pôžičky,
> príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
> príspevky na rekreácie
> v závislosti od počtu odpracovaných rokov - dni dovolenky naviac.

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačítka "Mám záujem" alebo zašlite svoj životopis na adresu [email protected]

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 042/461 3452.

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Mičudová
E-mail: poslať životopis
ID: 4795986  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 330 EUR/mesiac