Referent riadenia výroby a zásobovania

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
01.05. 2024
1 338 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky mzdy od 1 100€ + 8 % var. zložka mzdy (88€) + 150,-€ dochádzkový bonus. Mzdu je možné upraviť v závislosti od odborných vedomostí a skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Príjem a evidencia objednávok od zákazníka
 Komunikácia so zákazníkom
 Na základe došlých objednávok spracováva plán výroby
 Mesačne vypracuje vyťaženosť jednotlivých strojných zariadení, mesačný plán výroby, ako aj predpoklad hodnoty expedície v danom mesiaci
 Zodpovedá za zabezpečenie materiálu pre dané objednávky, t.j. objednáva priamy materiál (zmes, kovy)
 Denne vypracuje upresnenie plánu výroby, sleduje jeho plnenie, a zároveň aj plnenie plánu expedície
 Zodpovedá za dodržanie termínu a množstva stanoveného v objednávke
 Prípadne odchýlky komunikuje so zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Požadovaná prax

3

• dobré komunikačné zručnosti,
• flexibilita,
• samostatnosť

> zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
> zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
> možnosť osobného a profesijného rozvoja,

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
> +8% variabilná zložka mzdy
> 150 €/mesiac dochádzkový bonus
> Jedáleň vo vlastnom zariadení - menu za 1 €,
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie
> Odmeny za návrhy na zlepšenie
> Moderné ergonomicky vybavené pracovisko,
> Jazykové kurzy angličtina
> Finančné dary k jubileám - pracovné jubileá, Životné jubileá

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Doručené žiadosti starostlivo posúdime a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 4794463  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 338 EUR/mesiac