Staň sa členom nášho tímu ako prevádzkový zámočník pre údržbu zariadení - nástupný bonus 600 Eur.

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 1 890 EUR/mesiacNový zamestnanec je prvé týždne zaškolovaný len na rannej zmene (priemerná mzda 1200€ brutto). Po kompletnom zaučení priemerná mzda 1890€/brutto + benefity (13. a 14. plat, dochádzkový bonus a ďalšie odmeny).

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčší zamestnávateľ v kraji dopĺňa svoj tím prevádzkových zámočníkov na údržbu.

Vaša náplň práce bude:

> preventívna údržba,
> operatívna údržba,
> práca v pretržitej 4-zmennej prevádzke (2 víkendy v mesiaci voľno, v rámci mesiaca 4 dni voľno počas pracovného týždňa),
> práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, - prac.zmluva priamo so spoločnosťou Continental Tires Slovakia s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

> min. stredoškolské vzdelanie,
> prax v oblasti údržby min. 2 roky - výhodou,
> znalosť pneumatických a hydraulických systémov - výhodou,
> schopnosť pracovať samostatne aj tíme,
> flexibilita,
> seriózny prístup k práci,
> ochota vzdelávať sa.

Našim zamestnancom ponúkame veľké množstvo finančných aj nefinančných benefitov:

> nástupný bonus 600€,
> 13. a 14. plat,
> mimoriadne ročné odmeny,
> dochádzkový bonus (1050€/ročne)
> príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie,
> stravovanie priamo v závode - obed od 1,30 Eur,
> nadštandardné úrazové pripoistenie (vzťahuje sa aj na mimopracovné úrazy),
> príspevok na rekondičné a kúpeľné pobyty v SR a ČR,
> príspevky na detskú rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pre darcov krvi,
> odmeny pri pracovných a životných jubileách,
> bezúročné pôžičky,
> nákup pneumatík za zvýhodnené ceny.

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačítka "Mám záujem" alebo zašlite svoj životopis na adresu
----->[email protected]

Pre úspešné zaregistrovanie sa v databáze uchádzačov Continental, po kliknutí na tlačidlo "Mám záujem" postupujte podľa nasledujúcich krokov:

1. Kliknutím na pole Vyhľadajte životopis vložte pripravený životopis z Vášho počítača.
2. V žiadosti vyplňte všetky povinné polia (označené červenou hviezdičkou).
3. Ak chcete pridať ďalšie informácie z Vášho životopisu, vyberte pole „Pridať“. Pre pokračovanie na ďalšiu stránku stlačte tlačidlo „Ďalší“.
4. Následne vyplňte odpovede na uvedené otázky. Začiarknite súhlas so spracovaním osobných údajov. Pre odoslanie žiadosti stlačte tlačidlo „Odoslať“.

Tešíme sa na Váš životopis!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0904 717 079 alebo e-mail: [email protected].

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Mičudová
E-mail: poslať životopis
ID: 4794311  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac