Project support officer

Miesto práce
Zvolen, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Pomoc pri koordinácii činností pri zavádzaní nábehov nových produktov, projektov a technických zmien.
2. Komunikácia s projektovými manažérmi.
3. Administratívna práca súvisiaca s nábehom nových projektov.
4. Práca s databázami, dátami a so systémom SAP, tvorba protokolov, podpora pri riadení produktových zmien.
5. V prípade spokojnosti v spolupráci možnosť predĺženia.
6. Plat od 5€ /hodina brutto podľa skúseností a zručností.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

1. Študent VŠ - technické zameranie výhodou, nie podmienkou,
2. Jazykové znalosti - Anglický jazyk (komunikatívne), Nemecký jazyk - výhodou
3. Znalosť SAP výhodou
4. Organizačné schopnosti, time manažment, kreativita
5. Komunikatívnosť, prezentačné schopnosti, dynamickosť, ochota učiť sa, tímový hráč.

Informácie o výberovom konaní

If you are interested, please send us your CV.

Thank you in advance for the time you spend studying our job offer and then sending your CV.

Depending on the number of resumes received, we will contact those applicants who meet the above requirements by phone.

Thank you and we look forward to possible future cooperation.

Ste pripravený pracovať pre Continental? Urobte prvý krok a vyplňte online žiadosť.

Kontaktná osoba: Katarína Adamčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4782064  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.