Testovací inžinier

Miesto práce
Gumárenská, Dolné Vestenice
1 577 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky mzdy 1 321 € + 8 % var. zložka mzdy (106€) + 150,-€ dochádzkový bonus.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• testovanie gumových, plastových, gumokovových a gumoplastových produktov
• obsluha a programovanie testovacích zariadení
• technická zodpovednosť za neprerušovaný priebeh testovacieho procesu (zariadenia, hydraulický systém 280bar)
• vypracovanie testovacích protokolov podľa požiadaviek zákazníka a podľa CTVC noriem
• komunikácia testovacích výsledkov so zadávateľom
• spolupráca na vývoji a zlepšovaní testovacieho procesu
• spolupráca pri rozširovaní a prispôsobovaní testovacieho strojového parku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

2 roky na pozícií testovacieho inžiniera (automotive výhodou)

flexibilita,
logické a analytické myslenie,
angažovanosť, zodpovednosť
samostatnosť

• zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
• možnosť osobného a profesijného rozvoja,

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:

• +8% variabilná zložka mzdy,
• 150€/mesačne dochádzkový bonus,
• 1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka,
• stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim,
• 1 x ročne valorizácia
• 324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
• pružný pracovný čas,
• odmeny pri pracovných a životných jubileách,
• vernostný bonus,
• odmeny za zlepšovacie návrhy,
• jazykové kurzy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Doručené žiadosti starostlivo posúdime a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 4777582  Dátum zverejnenia: 7.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 577 EUR/mesiac